Bydgoszcz: Akcja policji na Fordonie. Mieszkanie 29-latki skrywało wiele tajemnic [ZDJĘCIA]

2020-08-03 20:36 KM

Policjanci z Fordonu w Bydgoszczy zatrzymali kobietę podejrzaną o posiadanie znacznych ilości narkotyków. W wynajmowanym mieszkaniu posiadała amfetaminę oraz marihuanę. - Teraz 29-latka za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem - informuje komisarz Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

Bydgoszcz: Akcja policji w mieszkaniu na Fordonie. Do zatrzymania doszło w piątek przed południem (31 lipca 2020 roku), wówczas kryminalni z Fordonu ustalili, że jedna z mieszkanek tego osiedla może posiadać narkotyki. Policjanci wytypowali podejrzewaną i jej dokładne miejsce zamieszkania. Przed południem przystąpili do działania i pojechali pod wytypowany adres. Tam zapukali do mieszkania. Drzwi otworzyła im typowana przez nich kobieta. Ustalenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Kryminalni w jednym z pokoi znaleźli kilkadziesiąt woreczków z białym proszkiem oraz zielonym suszem roślinnym.

Ciąg dalszy materiału pod galerią ze zdjęciami.

- Wstępne badania narkotesterem wykazały, że są to amfetamina oraz marihuana. 29-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Śledczy z Fordonu zgromadzony materiał dowodowy przekazali do prokuratury. Tam oskarżyciel przedstawił zatrzymanej zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków - informuje komisarz Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

Kobiecie grozi nawet do 10 lat więzienia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - bydgoszcz.eskainfo@grupazpr.pl.

Policjanci patrolowali rondo Toruńskie w Bydgoszczy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.