Bydgoszcz: Pobił ekspedientkę DO NIEPRZYTOMNOŚCI, bo chciała, by założył maseczkę

2020-08-06 11:19 Mariusz Korzus, KM
Kajdanki
Autor: Wielkopolska Policja Rożopole: Chciał SPALIĆ ŻYWCEM najbliższych?! 49-latek podłożył ogień na strychu i uciekł!

Koronawirus wciąż nam zagraża, ale nie wszyscy respektują obostrzenia. Ekspedientka osiedlowego sklepu w Bydgoszczy nie chciała obsłużyć klienta, bo ten nie miał maseczki na twarzy. W sklepie doszło do rękoczynów. Kobieta straciła przytomność i trafiła do szpitala.

- Lekarze musieli zszyć wargę kobiecie. Założyli jej dwa szwy. Ona straciła przytomność - mówi nasz informator - Ona tylko chciała aby klient miał założoną maseczkę. Nic więcej. Przecież jest obowiązek noszenia maseczek w miejscach zamkniętych - dodaje w rozmowie z "Super Expressem".

W minioną środę (5 sierpnia) po godzinie 14 do niewielkiego sklepu przy ulicy Baczyńskiego w Bydgoszczy wszedł 44-letni mężczyzna. Nie miał na twarzy założonej maseczki. W sklepie była 23-letnia ekspedientka.

- Pani zwróciła mu uwagę, że nie ma on maseczki. On chciał aby go obsłużyła, lecz mu odmówiła. Doszło do słownej utarczki - mówi nasz informator.

Mężczyzna wyszedł ze sklepu, ale po kilku minutach wrócił. Tym razem miał już maseczkę na twarzy. On i ekspedientka kłócili się dalej. Kobieta nie chciała dalej go obsłużyć. Wówczas bez jej zgody próbował wziąć coś z lodówki. Gdy spróbowała mu wyrwać produkt z ręki, mężczyzna kilka razy uderzył ją w twarz. Ekspedientka po ciosach agresora osunęła się na ziemie. Straciła przytomność i krwawiła.

Damski bokser szybko wyszedł wtedy ze sklepu. Na szczęście ten miał monitoring. Jak nieoficjalnie dowiedział się dziennikarz "Super Expressu", policjanci zatrzymali już mężczyznę którego podejrzewają o pobicie ekspedientki.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - bydgoszcz.eskainfo@grupazpr.pl.

Wariacki rajd na S5 koło Bydgoszczy. Pędził 224 km/h!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.