Bydgoszcz. Żłobek "Słoneczko" ZAMKNIĘTY. Powodem KORONAWIRUS u jednej z opiekunek

2020-06-02 15:42 KM
Żłobek Słoneczko w Bydgoszczy
Autor: Google Street View Bydgoszcz. Żłobek został ZAMKNIĘTY. Powodem KORONAWIRUS u jednej z opiekunek

Alarm w Żłobku Miejskim nr 1 „Słoneczko” na placu Poznańskim w Bydgoszczy. - Sanepid podjął decyzję o zamknięciu placówki, a powodem jest pozytywny wynik testu na koronawirusa u jednej z opiekunek - informuje portal metropoliabydgoska.pl. Rodzice zostali natychmiast powiadomieni o zagrożeniu.

Koronawirus w Bydgoszczy i w Kujawsko-Pomorskiem wciąż jest poważnym zagrożeniem. Wprawdzie w ostatnich dniach ewidentnie pandemia w naszym regionie wyhamowała, ale nadal trzeba być bardzo czujnym i ostrożnym. Niestety nieciekawe informacje dotarły ze Żłobka Miejskiego nr 1 „Słoneczko” na placu Poznańskim w Bydgoszczy.

- W poniedziałek, 1 czerwca w godzinach wieczornych kierownik żłobka przy placu Poznańskim otrzymała informację o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa u jednej z opiekunek – mówi dyrektor Zespołu Żłobków Miejskich w Bydgoszczy Agnieszka Szulc, cytowana przez portal metropoliabydgoska.pl.

O sprawię został rzecz jasna poinformowany sanepid, który zdecydował się zamknąć placówkę.

Dyrektor Agnieszka Szulc przekazała również portalowi metropoliabydgoska.pl, że zostały sporządzone listy z danymi wszystkich pracowników placówki, dzieci oraz rodziców w celu podjęcia dalszych czynności przez stację sanitarno-epidemiologiczną. Rodzice dzieci ze "Słoneczka" najpewniej będą musieli przejść obowiązkową kwarantannę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Koronawirus Bydgoszcz - bądź na bieżąco

Prawnicy z Bydgoszczy pomogą medykom. Ruszają darmowe porady

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.