Egzamin ósmoklasisty 2022. Czy wyciekły arkusze CKE? Czy w internecie są przecieki?

2022-05-23 8:10
Egzamin ósmoklasisty 2022. Czy wyciekły arkusze?
Autor: East News Egzamin ósmoklasisty 2022. Czy wyciekły arkusze?

Egzamin ósmoklasisty 2022 rozpocznie się lada dzień. Uczniowie nerwowo przeszukują internet, aby znaleźć jakiekolwiek przecieki na temat pierwszego, tak ważnego egzaminu w ich życiu. Czy wyciekły arkusze egzaminu ósmoklasisty 2022? Sprawdziliśmy!

Egzamin ósmoklasisty 2022

Egzamin ósmoklasisty 2022 ma sprawdzić wiedzę uczniów na koniec szkoły podstawowej. To dla ósmoklasistów pierwszy poważny egzamin sprawdzający ich kompetencje, dlatego bardzo wielu z nich podchodzi do niego poważnie powtarzając przerabiamy w szkole podstawowej materiał. Pierwszego dnia egzaminu ósmoklasisty (24 maja 2022) punktualnie o godzinie 9:00 uczniowie zmierzą się z językiem polskim. W kolejnych dniach uczniowie podejdą do egzaminu z matematyki (25 maja) i języka obcego (26 maja).

CZYTAJ: Ściągi na egzamin ósmoklasisty 2022. Czy opłaca się je robić? Co grozi za ściąganie na egzaminie ósmoklasisty?

Egzamin ósmoklasisty 2022. Czy wyciekły arkusze?

Uczniowie, którzy w tym roku przystąpią do egzaminu ósmoklasistów 2022 szukają w internecie przecieków i informacji na temat tego, co znajdzie się w arkuszach zadań przygotowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE). Jaka lektura znajdzie się w arkuszu CKE? Jakie będą pytania i prawidłowe odpowiedzi? Przypominamy, że arkusze zadań CKE na egzamin ósmoklasisty są tajne, a pytania uczniowie mogą poznać dopiero po tym, jak zasiądą w salach egzaminacyjnych.

Jeśli ktoś uważa, że ma przecieki to raczej jest w błędzie. Oszuści próbują wykorzystać takie sytuacje, aby wprowadzić w błąd uczniów.

Maturzyści zmagali się z egzaminem z matematyki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE