Egzamin ósmoklasisty 2022 Matematyka: Arkusze CKE i odpowiedzi. Tu znajdziesz treść zadań i rozwiązania. Arkusze CKE egzamin 25 maja

2022-05-25 13:00
Egzamin ósmoklasisty 2022
Autor: Piotr Lampkowski/Super Express Egzamin ósmoklasisty 2022

Egzamin ósmoklasisty 2022: Matematyka. W tym artykule znajdziesz arkusze CKE i odpowiedzi do zadań z matematyki, z jakimi na egzaminie ósmoklasisty mierzą się uczniowie kończący naukę w szkołach podstawowych. Sprawdź treść pytań i zadań, pełną zawartość arkuszy Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i odpowiedzi wskazane przez naszych ekspertów. Zobacz rozwiązania do egzaminu ósmoklasisty z matematyki – 25 maja 2022 r.

Egzamin ósmoklasisty 2022 z matematyki: 25 maja – sprawdź arkusze CKE i odpowiedzi do zadań. Drugi dzień egzaminu ósmoklasisty jest niezwykle stresujący dla wielu uczniów, którzy nie czują się najmocniejsi w matematyce. Jest to jednak przedmiot obowiązkowy i ponad pół miliona zdających musi się z nim zmierzyć w połowie egzaminu ósmoklasisty. Gdzie szukać pełnych arkuszy CKE i odpowiedzi do zadań z matematyki? Opublikujemy je w tym artykule – razem z komentarzem ekspertów, sugerowanymi przez nich odpowiedziami i treścią wszystkich pytań.

Uczniowie ósmych klas, którzy dziś zmierzyli się z matematyką, ale tez inne roczniki czy bliscy zdających, szukają w sieci arkuszy CKE i odpowiedzi do egzaminu ósmoklasisty 2022 z matematyki. Opublikujemy je w tym miejscu, w tym artykule, około godz. 13.00 (w środę, 25 maja).

Tu znajdziesz arkusze CKE i odpowiedzi do egzaminu ósmoklasisty 2022 z matematyki. Ich treść przed rozpoczęciem sprawdzianu jest utrzymywana w ścisłej tajemnicy. Zawartość arkuszy CKE z matematyki w środę (25.05) o godz. 9.00 poznają zdający. Pełną treść arkuszy i wszystkie zadania poznamy około godz. 13.00, kiedy Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikuje je na swoich stronach. Znajdziesz je także w tym artykule – razem z sugerowanymi odpowiedziami i rozwiązaniami, przygotowanymi przez ekspertów, nauczycieli matematyki.

Sonda
Czy egzamin ósmoklasisty to dobry pomysł na sprawdzenie wiedzy ucznia?

Egzamin ósmoklasisty 2022 z matematyki odbywa się 25 maja. Rozpoczyna się o godz. 9.00 i trwa sto minut. Środa to drugi dzień egzaminu ósmoklasisty 2022. Testy na koniec nauki w szkole podstawowej rozpoczęły się we wtorek sprawdzianem z języka polskiego. Jutro – w czwartek, 26 maja – język obcy nowożytny (najpopularniejszy jest j. angielski). W całym kraju do egzaminu ósmoklasisty 2022 przystępuje ponad pół miliona uczniów. Wyniki sprawdzianu wiedzy ósmoklasistów poznamy 1 lipca.

Jakie mogą być zadania na egzaminie ósmoklasisty 2022? Zobacz treść arkuszy CKE z matematyki z ubiegłego roku (2021) w galerii poniżej!

Sedno Sprawy - Przemysław Czarnek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE