MEMY z egzaminu ósmoklasisty 2022. Każdy, kto pisze, wybuchnie śmiechem! [GALERIA]

2022-05-24 13:17
MEMY z egzaminu ósmoklasisty 2022. Każdy, kto pisze, wybuchnie śmiechem! [GALERIA]
Autor: Internet /MEMY

Co robią uczniowie tuż przed egzaminem ósmoklasisty 2022? W przerwach na ostatnie powtórki przeglądają internet i... dzielą się MEM-ami. Nic tak nie pobudza i nie odpręża, jak porządna dawka śmiechu! A czy jest się z czego śmiać? Oceńcie sami, zaglądając do naszej galerii. Ponoć to najzabawniejsze MEMY o egzaminach!

Egzamin ósmoklasisty 2022 startuje już we wtorek (24 maja). Jak każdy sprawdzian, ten również u wielu ósmoklasistów powoduje stres. Mamy jednak dobrą wiadomość, a właściwie dwie: pierwszy egzamin już jutro, więc nauka na ostatnią chwilę może na niewiele się zdać (czyli lepiej dobrze się zregenerować i zamiast ostrego zakuwania postawić na relaks), a po drugie egzaminu ósmoklasisty nie można nie zdać. Ale jak się właściwie zrelaksować? Jak choć przez chwilę zapomnieć o czekających nas przez najbliższe trzy dni testach? Jak nie myśleć o szkolnych lekturach i wzorach matematycznych? Nic tak nie pobudza i nie odpręża, jak porządna dawka śmiechu! Ósmoklasiści, w przerwach na ostatnie powtórki, przeglądają internet i... dzielą się ze sobą MEM-ami.

ZOBACZ TEŻ: Egzamin ósmoklasisty 2022. Wyciekły arkusze CKE? Uwaga na przecieki [24.05.2022]

Kayah szczerze o Viki Gabor i Sarze James. Jesteśmy świadkami narodzin legend!

A czy jest się z czego śmiać? Oceńcie sami, zaglądając do naszej galerii poniżej. Ponoć to najzabawniejsze MEMY o egzaminach! Ostrzegamy: jeśli nie jesteś jednym z piszących egzamin ósmoklasisty, możesz ich... nie zrozumieć.

Uwaga! Oto one:

Przypomnijmy, egzamin ósmoklasisty rozpoczyna się we wtorek, 24 maja, sprawdzianem z języka polskiego. Dzień później, w środę, 25 maja, matematyka. Ostatni do napisania jest język angielski (26 maja).

Wszystkie egzaminy są pisemne. Co ciekawe, egzaminu ósmoklasisty nie można nie zdać, ponieważ nie ma określonego minimalnego wyniku, jaki uczeń powinien uzyskać.

SPRAWDŹ: Egzamin ósmoklasisty 2022: Szczegółowy harmonogram. Daty i godziny egzaminów: polski, matematyka, j. obcy

Jednak niepojawienie się na egzaminie ósmoklasisty może nieść za sobą surowe konsekwencje. Ten, kto nie przystąpi do egzaminu może nawet powtarzać klasę.

Sonda
Którego przedmiotu na egzaminie ósmoklasisty obawiasz się najbardzie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE