Egzamin ósmoklasisty

i

Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty 2024: angielski. Czy są przecieki? "Mam arkusz". Tajemnicze oferty krążą po sieci

2024-05-15 17:33

Egzamin ósmoklasisty 2024: angielski. Wielkimi krokami zbliża się trzeci dzień egzaminu ósmoklasisty. Czy są przecieki w internecie? - Mam arkusz z angielskiego na jutro - takie oferty można znaleźć m.in. w mediach społecznościowych. Czy można wierzyć internautom? Wyjaśniamy w poniższym materiale.

Egzamin ósmoklasisty 2024, język angielski: Czy są przecieki?

Przed nami trzeci dzień egzaminu ósmoklasisty 2024, czyli starcie uczniów z językiem obcym nowożytnym. Angielski od lat jest najpopularniejszym językiem obcym i tak jest również w tym roku, podobnie zresztą jak na maturze. Nastolatkowie mają jeszcze chwilę na ostatnią powtórkę. Niektórzy zastanawiają się, czy są przecieki z egzaminu ósmoklasisty z angielskiego. - Siema, mam arkusz z angielskiego na jutro, zapraszam na pv po 100% pewności - takie oferty można znaleźć m.in. na platformie X (Twitter) pod najpopularniejszym hashtagiem, poświęconym E8. Czy ktokolwiek widział arkusz CKE przed egzaminem? 

Galeria ze zdjęciami: Arkusz z egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego. Ten materiał warto przejrzeć

Egzamin ósmoklasisty 2024: Tajemnicze oferty przed angielskim. "Mam arkusz"

Początek egzaminu z angielskiego zaplanowano na 16 maja, na godzinę 9:00. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości - nikt nie zagwarantuje wam wglądu do arkusza CKE przed startem testu. Oferty, które przytoczyliśmy wyżej pochodzą od naciągaczy lub najzwyczajniej w świecie cyberprzestępców, którzy chcą wyłudzić od nas wrażliwe dane albo uzyskać dostęp do naszego konta bankowego. Bądźcie czujni i nie dajcie się nabrać! 

Najlepszym pomysłem pozostaje przejrzenie arkuszy CKE z poprzednich lat. To najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza forma przygotowania do egzaminu ósmoklasisty. Nasi dziennikarze od kilku tygodni pracują nad przygotowaniem przydatnych materiałów. W dniu egzaminu poprowadzimy dla was relację na żywo, znajdziecie też arkusz CKE i odpowiedzi, przygotowane przez ekspertów. Na napisanie testu uczniowie będą mieli 90 minut. Powodzenia!

Egzamin ósmoklasisty 2024: matematyka - Truskawki, pociąg, puzzle w arkuszu CKE! Te zadania położyły ich na łopatki. "Błagam"

Egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego. Sprawdź w quizie, czy zdasz ten sprawdzian wiedzy

Pytanie 1 z 16
Dzwonisz do kolegi mieszkającego w Londynie. Chcesz dowiedzieć się, jaka jest tam pogoda. Jak o to zapytasz?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki