Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty 2024: matematyka. Arkusz CKE i komplet odpowiedzi od ekspertów. Wszystko jasne! Wersja do pobrania

2024-05-15 15:02

Egzamin ósmoklasisty 2024: matematyka. W środę (15 maja 2024 r.) uczniowie mierzą się z drugim dniem egzaminu ósmoklasisty. Dla wielu to właśnie matematyka stanowi największy problem. Miejmy nadzieję, że arkusz CKE z E8 z matematyki nie był dla nich zbyt trudny. Oficjalne materiały i odpowiedzi w wersji do pobrania znajdziecie w tym materiale.

Egzamin ósmoklasisty 2024: Matematyka króluje drugiego dnia

Tegoroczny egzamin ósmoklasisty jest bardzo ważnym momentem dla nastolatków. Pierwszego dnia uczniowie mierzyli się z językiem polskim, w tym m.in. z "Kamieniami na szaniec". W środę przyszła kolej na niekoniecznie lubianą przez wszystkich matematykę. Jakie były poprawne wyniki? Które odpowiedzi trzeba było zaznaczyć? Te pytania pojawiły się sekundy po wyjściu z sali egzaminacyjnej. Nasza redakcja robi wszystko, aby zdający egzamin ósmoklasisty mieli szybki i łatwy dostęp do oficjalnych materiałów CKE z matematyki. Przygotujemy wersje, które bez problemów pobierzecie na swoje urządzenia i będziecie mogli szybko przeanalizować.

Zobacz koniecznie: Egzamin ósmoklasisty 2024 memy! Padniesz ze śmiechu, gdy to zobaczysz [GALERIA]

Egzamin ósmoklasisty 2024: Odpowiedzi, arkusz CKE, wersja do pobrania

W tym miejscu opublikujemy arkusz CKE z egzaminu ósmoklasisty 2024 z matematyki i odpowiedzi, przekazane przez ekspertów od królowej nauk. Zadania rozwiązują specjaliści z serwisu Matematyka Gryzie, więc możecie być spokojni o poprawne odpowiedzi. Oficjalne materiały Komisji przekażemy w momencie, gdy uzyskamy na to zielone światło. Pod materiałem znajdziecie arkusz i zdjęcia z odpowiedziami, które bez problemów pobierzecie na komputer lub urządzenia mobilne.

Wszystkim zdającym życzymy wymarzonych wyników! Przypominamy, że w bydgoskim oddziale "Super Expressu" prowadzimy relację na żywo, publikujemy komentarze i omawiamy incydenty, związane z egzaminem. Z kolei nasi dziennikarze z "Super Express Kraków" omawiają tegoroczną maturę.

QUIZ. Podchwytliwe pytania z matematyki. Otworzysz szeroko oczy ze zdumienia!

Pytanie 1 z 10
Bryłą obrotową NIE jest:
Viki Gabor o szkole i ocenach - matematyka najtrudniejsza

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki