GROZA w przepowiedniach jasnowidza Jackowskiego! CHAOS, zaostrzanie przepisów i godzina "W"

2021-01-25 10:50 eib
Obawiam się, że to się zbliża wielkimi krokami... Jasnowidz Jackowski miał KOSZMARNĄ wizję!
Autor: Paweł Skraba/Super Express "Obawiam się, że to się zbliża wielkimi krokami..." Jasnowidz Jackowski miał KOSZMARNĄ wizję!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski w swojej przepowiedni, którą podzielił się ze słuchaczami za pośrednictwem swojego kanału na portalu YouTube, mówił o wielkim chaosie. Jackowski zdradził też, że w swojej wizji przyszłości zobaczył wystrzeloną rakietę. Wspomniał o godzinie "W" oraz o tym, kiedy może ona wybić. Jak brzmi najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego? Przeczytajcie poniżej.

Spis treści

  1. GROZA w przepowiedniach jasnowidza Jackowskiego! CHAOS, zaostrzanie przepisów i godzina "W"
  2. Najnowsza przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego
  3. Krzysztof Jackowski, jasnwoidz z Człuchowa przepowiada rok 2021. Co nas czeka?
  4. Jasnowidz Jackowski mówi o godzinie "W", która zbliża się wielkimi krokami
Krzysztof Jackowski przepowiada przyszłość dla 10 polskich miast

GROZA w przepowiedniach jasnowidza Jackowskiego! CHAOS, zaostrzanie przepisów i godzina "W"

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podczas audycji, które prowadzi na swoim kanale YouTube bardzo często dzieli się ze słuchaczami swoimi przepowiedniami. Tym razem jasnowidz z Człuchowa powiedział, jak wygląda jego wizja przyszłości. Co wydarzy się w Polsce i w Europie? Przepowiednię zaczął od słów:

- Chwilę uspokoiło się, wydawać by się mogło, ze i zaraz odpuściła - mówił jasnowidz Krzysztof Jackowski i dodał: - Jest to chwilowy oddech. Mam przeczucie, ze za moment, w ciągu najbliższych dni rzad będzie wprowadzał dziwne przepisy społeczne związane z zarazą. Nie potrafię tego wyjaśnić, tak czuję.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski: W 2021 roku zawyją syreny ostrzegawcze. Marzec, kwiecień i maj. Wtedy SIĘ ZACZNIE

Co jeszcze zobaczył w swojej wizji jasnowidz Krzysztof Jackowski? Jaka przyszłość, według przepowiedni Jaskowskiego, nas czeka?

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego

- Najbliższy czas. Jaki będzie? - takie pytanie zadał sobie jasnwoidz Krzysztof Jackowski podczas jednej ze swoich audycji. - Nic na to nie zapowiada, ale mam wrażenie, ze stworzy się dziwny chaos w szpitalach. Przez ten chaos w szpitalach dojdzie nawet do jakiegoś rodzaju sprzeciwu lekarzy, lub części lekarzy. Powiem coś więcej. Mam takie odczucie, już o tym mówiłem wcześniej, że na świecie jest odliczany czas przed wielką akcją. Nie wiem dlaczego, ale to coś, co może się na świecie wydarzyć, może się wydarzyć szybko, teraz, lub zostanie to odłożone w czasie, ale nie na długo. Miesiąc, dwa, może trzy. Jak gdyby dwa terminy czasu „W”. Widzę taką scenę: widzę telewizor i w nim stacje telewizyjne pokazują wystrzelenie rakiety, z której idzie ogień. I ta rakieta pędzi w jakimś kierunku. O tym będzie mówił cały świat. To będzie pokazywane w prawie wszystkich telewizjach na świecie. A ta rakieta będzie prowokacją. Będzie ona sytuacją wyprodukowaną spowodowaną. Będzie to coś groźnego. Niewykluczone, że ostatecznie ta rakieta nie zrobi nic. Samo to, że będzie leciała, może zostanie unicestwiona, to już będzie bardzo poważna sprawa. Powtarzam, wszystkie stacje telewizyjne będą pokazywały rakietę w locie. Rakietę militarną, to będzie coś bardzo groźnego. Wiele państw na świecie będzie żądało odwetu, natychmiastowego działania, nie wykluczone militarne, przez ten lot rakiety.

Dalsza część artykułu znajduje się pod galerią zdjęć.

Krzysztof Jackowski, jasnwoidz z Człuchowa przepowiada rok 2021. Co nas czeka?

Osoby, które regularnie słuchają audycji jasnowidza Jackowskiego mieli okazję w czasie ostatniego nagrania usłyszeć o tym, co zobaczył w swojej wizji Krzysztof Jackowski.

- Powiem tak: czas obostrzeń, czas prawie rocznego trzymania nas w dystansie do prawie wszystkiego przestaje działać. Politycy to zauważają. Jest bunt przedsiębiorców - mówił jasnowidz Krzysztof Jackowski.-  Ludzie mimo wszystko zaczynają się w jakiś sposób buntować. Mam odczucie, że to, że ludzie zaczną się buntować, spowoduje, ze nasz rząd zacznie tworzyć przepisy, które będą szokujące. One w jakiś sposób nas zaskakiwać. Jest już pewna informacja, plotka, że rząd chce zmienić przepis, że obywatel nie będzie mógł odmówić przyjęcia mandatu. Rząd nie stwarza żadnego stanu wyjątkowego, stanu klęski żywiołowej, tylko te przepisy graniczą z prawem, z konstytucją. Te przepisy będą zaostrzane.

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski przepowiada: Stan wojenny, policja na ulicach i ścisk społeczny

Jasnowidz Jackowski mówi o godzinie "W", która zbliża się wielkimi krokami

- Niepokoi mnie ta rakieta, to się coś wydarzy, od rana telewizja nam to będzie pokazywała, że leci ta rakieta - zdradził jasnowidz Jackowski i dodał: - Cały świat o tym będzie mówił. Po tej rakiecie niektóre państwa na świecie będą przymierzały się, w sposób oficjalny, do militarnego odwetu na jakimś państwie. 2021 będzie o wiele gorszy od roku 2020. Społecznie jesteśmy bardzo mocno już w jakiś sposób skrzywieni. Absolutnie mało kto z nas ma jakiekolwiek przekonanie, ze to się w najbliższych miesiącach zmieni. Nic na to nie wskazuje. To się jeszcze pogorszy. Może jestem i szalony, ale na ten rok ja widzę całe tłumy ludzi w Europie przechodzące z jednego miejsca w inne miejsca. Nie wiem, czy to w danym państwem, czy to będzie w Europie w niektórych państwach. Ludzie z jakichś względów będą zmuszenia w całości zmieniać miejsca. Kompletny chaos w Europie będzie, nierówność. W Polsce mi się kojarzy spokojniej. W Wielkiej Brytanii też, Skandynawii także. Widzę ruchy wojsk duże na świecie. Mam nadzieję, że te moje poczucia nie będą miały żadnego sensu logicznie. To co czuję, to mówię. Ten czas w którym trwamy, jest w tym roku jednym ze spokojniejszych czasów, jakie przyjdzie nam przeżyć. Są dwa terminy godziny „W”. Pierwszy termin jest teraz i jeżeli on nie nastąpi, drugim terminem jest okres późniejszy, ale w tym roku.

Najstraszniejsze przepowiednie jasnowidza Jackowskiego na nowy rok
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE