WSTRZĄSAJĄCA przepowiednia na 2021! Jasnowidz Jackowski nie ma wątpliwości

2020-12-01 9:23 eib
2021 rok będzie złym rokiem. NIEPOKOJĄCA przepowiednia. Tuman kurzu i cisza
Autor: Pixabay "2021 rok będzie złym rokiem". NIEPOKOJĄCA przepowiednia. "Tuman kurzu i cisza"

Jaki będzie rok 2021? Co zobaczył w swojej wizji jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa? Jak brzmi najnowsza przepowiednia na 2021 rok, którą podczas swojej audycji na YouTube przekazał słuchaczom jasnowidz Jackowski? Przeczytaj, co będzie się działo w Polsce i na świecie według przepowiedni Jasnowidza Jackowskiego.

Spis treści

  1. Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiada przyszłość: Przepowiednia na 2021 rok: "Tuman kurzu i cisza"
  2. Przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego
  3. "2021 rok będzie złym rokiem". NIEPOKOJĄCA przepowiednia. "Tuman kurzu i cisza"

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiada przyszłość: Przepowiednia na 2021 rok: "Tuman kurzu i cisza"

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa za pośrednictwem swojego kanały na YouTube dzieli się ze słuchaczami przepowiedniami wizjami przyszłości. Podczas ostatniej audycji mówił o tym, jak będzie wyglądał rok 2021.

Przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego

- Mamy końcówkę roku i czas na różne poczucia na temat 2021 roku – mówi jasnowidz Jackowski w swojej najnowszej przepowiedni. - Powiem wam coś bardzo ciekawego, mrocznie ciekawego, ponieważ to, co dzieje się wokół nas, to tego końca nie widać. W 2019 roku mówiłem z czym kojarzy mi się symbolika roku 2020 – przypomina jasnowidz Krzysztof Jackowski. - Nazwałem to tak: skojarzyło mi się, że 2019 jest ostatnim w miarę normalnym rokiem na świecie. Kiedy od kilku dni zbieram myślowi różne poczucia, wyłapuje to, co daje mi się odczuć, to 2021 rok kojarzy mi się z wielkim tumanem kurzu i ciszy. Zapewniam was, ze nie chodzi o Europę, Polskę. Symbolika wielkiego tumanu kurzy i po nim cisza może oznaczać coś bardzo poważnego, co może potrwać chwilę. A ta chwila może spowodować ogromne straty. 2021 rok będzie złym rokiem, globalnie złym. Wiele osób pyta mnie: co ze szczepionkami. Mam takie odczucie, że cała batalia ze szczepionkami będzie się ciągnęła do marca, ale w Europie nie wszystkie państwa zdecydują się na szczepienie ludzi. W naszym kraju ta decyzja o zastosowaniu szczepionek będzie trwała do pewnego momentu. Dwie rzeczy widzę w tej wizji: bunty ludzi i oni będą w takich kołach, okrągłych zbiorowiskach, zebrani i będzie ich dużo, a też, albo jedna frakcja polityczna, albo to będzie kilka frakcji politycznych, wystosuje prawny sprzeciw do tego i tutaj rząd się zawaha. Tak mis ę kojarzy, że ta sprawa ze szczepionkami będzie jak taca. Raptem się przechyli i wywróci. Będzie klin prawny, będzie przygotowane wcześniej, przed jakimiś decyzjami związane z tymi szczepionkami. W pewnym momencie prawnie politycy zrobią kontrę i rząd się zawaha – mówi w swojej przepowiedni jasnowidz Jackowski.

"2021 rok będzie złym rokiem". NIEPOKOJĄCA przepowiednia. "Tuman kurzu i cisza"

- Rok 2021, przynajmniej w pierwszym swoim etapie, nie pokaże nam kryzysu ekonomicznego, ani też galopującej inflacji. Nikt nie ma wątpliwości, ze to co już się przez te 10 miesięcy stało, choćby w Polsce, pod względem gospodarczym, to już to jest powodem do inflacji. Ja w moim poczuci mówię wam, ze przynajmniej w pierwszej połowie roku inflacji nie zobaczymy. Jeśli będzie, to będzie cząstkowa, mało zauważalna. To będzie się działo dlatego, że my mamy nie widzieć tej inflacji. Mamy być skupieni na swoim stanie zdrowia. Politycznie mamy być na jednym skupieni - mówi jasnowidz Jackowski. - Każde inne choroby idą w niepamięć. Mamy myśleć tylko o jednej chorobie. Mimo, ze kryzys narasta na świecie, z powodu tego, co się dzieje, to my na razie mamy tego nie widzieć. Rząd będzie mówił, że jest w świetniej kondycji ekonomicznej. W Europie będzie wielki niepokój, będą protesty, ludzie będą się buntowali, bo zrozumieją, zę stanęli w obliczu czegoś nieodwracalnego społecznie. Jest obawa, ze to już jest za późno. Tuman kurzu. To o czym zacząłem mówić na samym początku przepowiedni. Wizje przyszłościowe nie są wizjami, które są precyzyjne, jak w zegarku. Są poczuciem. Jest bardzo wielka moja trudność. Z jednej strony zaraza, kwestia szczepionek, z drugiej strony są moje słowa o konflikcie, który nam zagraża. Lokalizowałem go, że jego początek będzie w 2021 roku. Wszystko, co się historycznie wydarzyło, minęły lata, to mamy wydarzenie historycznie opisane. Tu się zaczęło, tu się skończyło. Obecnie mamy sytuację, która jest przedsionkiem do czegoś, co w przyszłości nazwiemy początkiem do konfliktu. Wszystko jest sklejone w 3,5 roku. 10 miesięcy już minęło, liczę od marca. Sytuacja jest taka, że to jest rozwojowe. Mam obawy, że ten tuman kurzu i cisza po tym, tuman kurzu być może na Bliskim Wschodzie, będzie czymś bardzo ważnym, negatywnie ważnym, w przyszłości, w historii. Mówię o swoich przeczuciach. Ten czas już jest. To się zaczęło – przepowiada przyszłość jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa i dodaje: - W moim poczuciu sytuacja na Bliskim Wschodzie jest bardzo napięta. Nic o niej nie słychać, tak jak mało co słychać o innych chorobach, a one są, to sytuacja na Bliskim Wschodzie jest niebezpiecznie napięta i niepokoi mnie ten tuman kurzu i cisza. Ten kurz z niczym dobrym mi się nie kojarzył. To jest symbol - zakończył przepowiednię jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski przepowiada: Stan wojenny, policja na ulicach i ścisk społeczny

Jasnowidz Jackowski o koronawirusie