Jasnowidz Jackowski mówi o ateizmie. O co chodzi w najnowszej przepowiedni?

2020-11-18 6:00 EIB
Jasnowidz Jackowski mówi o ateizmie. O co chodzi w najnowszej przepowiedni?
Autor: kanał YouTube jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego Jasnowidz Jackowski mówi o ateizmie. O co chodzi w najnowszej przepowiedni?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podczas swoich audycji prowadzonych na kanale YouTube dzieli się ze słuchaczami wizjami i przepowiedniami przyszłości. Jaki obraz przyszłości zobaczył tym razem jasnowidz Jackowski? Jaką przepowiednią podzielił się ze słuchaczami Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa? Przeczytajcie.

Przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, za pośrednictwem kanału na YouTube dzieli się ze słuchaczami wizjami i przepowiedniami przyszłości. Co tym razem zobaczył w swojej wizji jasnowidz Krzysztof Jackowski?

Podczas audycji jasnowidz Krzysztof Jackowski odpowiada na pytania zadawane na żywo przez słuchaczy. Nie inaczej było ostatnim razem. Jedna z osób obserwujących Krzysztofa Jackowskiego spytała o to, czy ateista może być jasnowidzem?

- A któż to jest ateista? – pyta jasnowidz Krzysztof Jackowski. - Ateista jest najczęściej wierzącym człowiekiem. To nie ma znaczenia, czy my mówimy, że wierzymy, albo nie. Wiara to wiele innych spójnych rzeczy, jak dobro, współczucie, sumienie. Sama wiara jest jak dzwon pusty, bez serca, który bębni w ten dzwon - usłyszeli słuchacze jasnowidza Jackowskiego.

Przepowiednie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego z Człuchowa

O czym jeszcze mówił jasnowidz Krzysztof Jackowski w czasie ostatniej audycji?

Przeczytajcie:

Jasnowidz Jackowski przepowiada: Stan wojenny, policja na ulicach i ścisk społeczny

Jasnowidz Jackowski: "Przez chwilę złapiemy oddech". Jaką wizję miał Jackowski?

Jasnowidz Jackowski o koronawirusie