Jasnowidz Jackowski: "Przez chwilę złapiemy oddech". Jaką wizję miał Jackowski?

2020-11-16 9:25 EIB
Jasnowidz Jackowski miał ZASKAKUJĄCĄ wizję! Jest nadzieja na lepsze czasy?!
Autor: kanał YouTube jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego Jasnowidz Jackowski miał ZASKAKUJĄCĄ wizję! Jest nadzieja na lepsze czasy?!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski za pośrednictwem swojego kanału na YouTube dzieli się ze słuchaczami wizjami przepowiedniami. Jaką przepowiednię przekazał jasnowidz Krzysztof Jackowski podczas ostatniej audycji? Jaką wizję miał Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa? Przeczytaj całą przepowiednię Krzysztofa Jackowskiego w naszym artykule.

Jasnowidz Jackowski miał ZASKAKUJĄCĄ wizję! Jest nadzieja na lepsze czasy?!

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa za pośrednictwem kanału na YouTube dzieli się ze słuchaczami wizjami i przepowiedniami przyszłości. Co tym razem zobaczył w swojej wizji jasnowidz Krzysztof Jackowski?

Zobacz koniecznie najnowszą przepowiednię: Jasnowidz Jackowski przepowiada: Stan wojenny, policja na ulicach i ścisk społeczny

Przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego

- Czuję taką polaryzację, takie coś, co ma się zmienić. Od marca jest sytuacja nienormalna nas świecie. Coś teraz się waży. Nie chciałbym popełnić błędu, opowiadać głupot. Spokojnie. Nic na siłę – mówi jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa. - W tym co się dzieje, zacznie się coś sypać, układanka, która dotychczas była bardzo schematyczna zacznie się sypać. Będziemy obserwowali, że niektóre państwa, choćby w Europie, będą się trzymać tego, co jest, a niektóre zaczną zachowywać się inaczej, dziwnie. Nie będzie spójności. Coś się waży. I uwaga: może mieć to związek z tym, co się stało w Stanach. Powiem jeszcze jedną rzecz. Wielu z nas uważa, że jeżeli nie wybrano Trumpa, to źle - kontynuował przepowiednię jasnowidz Krzysztof Jackowski. - Ja mam mieszane uczucia. Oczywiście ten prezydent wybrany w moim myśleniu jest pewną pozą, ale tu chodzi o siły pewne, które Trump, że z tego co dobrze nazwę, niedawno zdymisjonował swojego człowieka, szefa pentagonu. Nie jest to dla was zastanawiające dlaczego akurat jego. A może ta zmiana jest iskrą nadziei. Stawiam to pod wielkim znakiem zapytania. Ale czuję, że w tej chwili ważą się bardzo ważne rzeczy i możemy przez chwilę złapać oddech. Albo go złapiemy na poważnie, ale bo tylko przez chwilę. Brzmi to tajemniczo, mówię to ostrożnie, bo takie coś dochodzi do mnie, ale to nie jest pełne. Niech to tak spokojnie dochodzi - zakończył jasnowidz Jackowski.

Przeczytaj także: Na Polskę idą wojska niemieckie! PRZERAŻAJĄCA wizja jasnowidza Jackowskiego

Jasnowidz Jackowski o koronawirusie