Ta zima będzie INNA niż wszystkie i nie z powodu pogody! Jasnowidz Jackowski miał SZOKUJĄCĄ wizję

i

Autor: kanał YouTube jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego "Ta zima będzie INNA niż wszystkie i nie z powodu pogody"! Jasnowidz Jackowski miał SZOKUJĄCĄ wizję

"Ta zima będzie INNA niż wszystkie. Nie z powodu pogody"! Jasnowidz Jackowski miał SZOKUJĄCĄ wizję

2020-09-17 10:20

Zima 2020. Jaka będzie pogoda w zimę 2020/2021? Z tym pytaniem zmierzył się jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa. Na swoim kanale na YouTube Jackowski miał wizję, a tym, co zobaczył, podzielił się ze swoimi słuchaczami.

"Ta zima będzie INNA niż wszystkie, nie z powodu pogody"! Jasnowidz Jackowski miał SZOKUJĄCĄ wizję

W trakcie audycji na YouTube, słuchacze jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego zadają mu pytania, na które ten odpowiada na żywo, w czasie rzeczywistym. Często są to kwestie dotyczące polityki, zdrowia, koronawirusa, osób zaginionych czy pogody.

Zobacz takżeJasnowidz Jackowski PRZEWIDUJE pogodę na zimę 2020. To wielu zaskoczy

- Jaka będzie w tym roku zima – padło pytanie zadane przez jednego z widzów Krzysztofa Jackowskiego.

Czytaj też: Piłkarze z domów dziecka walczyli o ważny tytuł

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

- Spróbuję poczuć – zapowiada w swojej transmisji Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa. - Jaka będzie zima? Mówiłem o lecie w tym roku, że będzie bardzo kapryśne, to mówiłem w okresie lutego. Że będzie bardzo kapryśne, zmienne i nie do końca piękne. Deszczowe w pewnych momentach. Czyli nie będzie takie, jak było poprzednie: bardzo suche i ciepłe, które też zapowiedziałem, że będzie takie. Jaka będzie zima? Ten, kto zdał mi to pytanie, to ci powiem kolego. Ta zima będzie inna, niż wszystkie. Nie z powodu pogody. Ciepła. Bogu dziękować, ze ciepła, akurat w tym roku. Ja mam wrażenie, ze zima ogólnie będzie ciepła. Jak na zimę będzie ciepła. Nie wiem, czemu grudzień mi się kojarzy w miarę przyjemny, ciepły. Zimą ciepło to plus 5, plus 6, plus 2. Inna zima, jak wszystkie.

Przeczytaj: Kiedy przyjdzie zima? Amerykańska prognoza pogody na zimę 2020/2021

Pożar składowiska odpadów w Sosnowcu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE