Jasnowidz Jackowski miał WIZJĘ! Co ze Świętami Bożego Narodzenia w Polsce?

2020-11-09 6:00 EIB
Jasnowidz Jackowski miał WIZJĘ! Co ze Świętami Bożego Narodzenia w Polsce?
Autor: kanał YouTube jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego Jasnowidz Jackowski miał WIZJĘ! Co ze Świętami Bożego Narodzenia w Polsce?

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, podczas swoich audycji na YouTube dzieli się ze słuchaczami swoimi wizjami i przepowiedniami. Tym razem zabrał głos w sprawie tego, jakie będą Święta Bożego Narodzenia w Polsce. Co, według jasnowidza Jackowskiego nas czeka już w grudniu? Przeczytajcie.

Jasnowidz Jackowski miał WIZJĘ! Co ze Świętami Bożego Narodzenia w Polsce?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podczas swoich audycji, które prowadzi na kanale YouTube dzieli się ze swoimi słuchaczami swoimi wizjami i przepowiedniami. Tym razem, podczas spotkania na żywo z fanami, jasnowidz Jackowski został zapytany o to, jakie będą Święta Bożego Narodzenia w Polsce w tym roku.

Przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego

Jakie będą Święta Bożego Narodzenia. Czy w Polsce będzie bezpiecznie?

- Święta Bożego Narodzenia będą to święta dziwne i inne - powiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski i dodał: - Mam wrażenie, że w Polsce będzie, jeżeli coś się zacznie, duży strach. Mniej bezpiecznie przez ten strach będzie niż w Wielkiej Brytanii, ale uważam, że na razie to będzie strach. Jeżeli się coś, nie daj Boże, zaczęłoby dziać w Europie, czy na Bliskim Wschodzie, to dziwnym trafem, ale mam wrażenie, że bardzo niefortunnie Polska, Czesi i Słowacja, ze tutaj te trzy kraje mogą być wykorzystane do czegoś, co przez inne państwa może być uznane, że bierzemy w czymś udział. A tak prawdę mówiąc to ktoś będzie korzystał z naszych ziem.

Jasnowidz Jackowski o koronawirusie