Prymitywna medycyna? Jasnowidz Jackowski przepowiada przyszłość. To SZOKUJE

i

Autor: kanał YouTube jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego Prymitywna medycyna? Jasnowidz Jackowski przepowiada przyszłość. To SZOKUJE

Jasnowidz Jackowski SZOKUJE! Przepowiednia o prymitywnej medycynie. Będziemy się teleportować?!

2020-11-23 7:18

Jasnowidz Krzysztof Jackowski dzieli się swoimi przepowiedniami i wizjami przyszłości za pomocą kanału na portalu YouTube. To właśnie w czasie audycji na żywo słuchacze usłyszeli najnowszą przepowiednię Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa.

Prymitywna medycyna? Jasnowidz Jackowski przepowiada przyszłość. To SZOKUJE

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, za pośrednictwem kanału na YouTube dzieli się ze słuchaczami wizjami i przepowiedniami przyszłości. Co tym razem zobaczył w swojej wizji jasnowidz Krzysztof Jackowski?

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego z Człuchowa

- Kojarzy mi się medycyna być może za 50, może za 100 lat, możemy w którymś momencie uznać, że powiedzmy, że obecna medycyna jest prymitywna. Z jednej strony, można powiedzieć, że jest doskonała, bo przeszczepiamy serca, organy - powiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski. - Lekarze dokonują skompilowanych operacji. To często jest robione doskonale, ale… tu się skłania słowo teleportacja. Jestem przekonany co do tego, że ludzkość doczeka czasów, że na ulicach będą stały kapsuły jak budki telefoniczne i to będzie tak, że ludzie podejdą pod budkę do teleportacji i teleportuje się. Powiem prymitywnienie. Ale co jest potrzebne do teleportacji. Musi być taka technologia, że ja jako materia zostanę wyliczony, zeskanowany, rozbity na cząstki pierwsze, czyli zniknę i taka sama kapsuła powstaniowa w innym miejscu, będzie musiała odebrać materiał ze skanowania i złożyć mnie na nowo. W tej chwili to się wydaje dziwne, ale w moich młodych latach telefon, z którego mogę oglądać kolorowy film w ogóle mi do głowy nie przyszedł. Wtedy myślałem, że może ludzie będą na księżycu mieszkali, a tlenem będą się tak odżywiali, że będą nosili dwie butle gazowe na plecach - mówił jasnowidz Jackowski. - Mamy coś ciekawszego. Mamy w ręku coś, gdzie z każdym możemy porozmawiać, możemy wszystko zapisać. Nosimy to w kieszeniach.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski widział UFO! Czego dotyczy jego przepowiednia?

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego?
Jasnowidz Jackowski o koronawirusie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki