Jasnowidz Jackowski miał wizję! Chodzi o wynalazki z przyszłości! Jak brzmi przepowiednia?

i

Autor: kanał YouTube jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego Jasnowidz Jackowski miał wizję! Chodzi o wynalazki z przyszłości! Jak brzmi przepowiednia?

Jasnowidz Jackowski miał wizję! Chodzi o wynalazki z przyszłości! Jak brzmi przepowiednia?

2020-11-19 6:00

Jasnowidz Krzysztof Jackowski dzieli się swoimi wizjami przepowiedniami przyszłości za pośrednictwem kanału na YouTube. Często podczas audycji na żywo jasnowidz Krzysztof Jackowski odczytuje zadawane mu pytania i odpowiada na nie. Czasami, na życzenie słuchaczy ma także wizje na żywo. O co tym razem zapytali fani jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego?

Jasnowidz Jackowski miał wizję! Chodzi o wynalazki z przyszłości! Jak brzmi przepowiednia?

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, swoimi wizjami i przepowiedniami przyszłości dzieli się ze słuchaczami za pośrednictwem kanału na portalu YouTube. W czasie audycji, które są na żywo, jasnowidz Jackowski odpowiada na pytania zadawane przez słuchaczy. Często dotyczą one sytuacji w kraju i na świecie, pandemii koronawirusa, pogody na kolejne pory roku czy samego jasnowidzenia.

Podczas jednej z audycji jeden ze słuchaczy zadał jasnowidzowi Jackowskiemu pytanie, które dotychczas się nie pojawiało.

Przepowiednie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego z Człuchowa

- Jakie wynalazki widzi pan za dziesięć lat – tak brzmiało pytanie, z którym miał zmierzyć się jasnowidz Krzysztof Jackowski podczas swojej audycji na żywo. Słuchacze nie musieli długo czekać na odpowiedź ze strony jasnowidza Jackowskiego.

- Będę pamiętał o tym pytaniu. Kiedyś się nad tym skupię – zapewnił Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa.

Przepowiednie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego z Człuchowa

Kilka dni po tej deklaracji jasnowidz Krzysztof Jackowski wrócił do tego tematu:

- Tak naprawdę, to wielu z nas by skorzystało w dzisiejszych czasach i skorzystało z takiego wehikułu czasu. Ja bym się przeniósł w lata 90’. Byłem tam młodym chłopakiem, a też była fajna muzyka. A na poważnie: dotkniemy obecnej sytuacji też i tego co się dzieje – zapowiada jasnowidz Krzysztof Jackowski. - Troszeczkę pomyślmy. Czy podróże w czasie są możliwe? Obserwując rozwój technologiczny, który raczkuje, który jest początkiem dopiero wielkiej technologii, którą, jeżeli ludzkość sama siebie nie zniszczy to, ludzkość może osiągnąć. To jest całkiem możliwe. Powiem o kilku rzeczach, które mi się kojarzą. Mam takie przeczucia … Ale zacznijmy od podróży w czasie. Wszechświat jest tak przeogromny, że nawet dla zaawansowanej technologii, która mogłaby skonstruować statek kosmiczny, który pędzi z zawrotną prędkością, chociażby z prędkością światła 330 tysięcy kilometrów na godzinę. No ale jak to wygląda. Odległość gwiazdy od gwiazdy może być różna. Wszechświat jest przeogromny. Biorąc pod uwagę, że wiele z gwiazd ma układy planetarne, więc jest bardzo prawdopodobne, że na wielu planetach w tych układach planetarnych może istnieć życie biologiczne, a może na niektórych z nich istnieć cywilizacja taka jak nasza bądź bardziej zaawansowana. Okazuje się, że wszechświat jest tak zbudowany, że przynajmniej tak jak ja prosto rozumuję jak może wyglądać podróżowanie w nim, no to wszechświat de facto nam prawie że uniemożliwia takie podróżowanie, no bo powiedzmy, że nawet jakbym mógł się poruszać z prędkością światła i chciałbym dolecieć do jakieś gwiazdy oddalonej od nas o sto lat świetlnych, no to życia by mi zabrakło, żeby tam dolecieć, a i tak to jest prędkość właściwie nieosiągalna dla materii. Nie wierzę w to. Wszystko jest bardzo logicznie poukładane. Wszechświat nie jest chaosem, wszechświat jest materią, energią i przestrzenią, która rządzi się swoimi prawami, czyli prawami fizycznej i chemicznej logiki. Jest to uporządkowane. Jeżeli tak jest, to nie wierzę w to, żeby wszechświat był tak zbudowany, że nie można by było po nim podróżować – mówi jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa i dodaje: - Można powiedzieć: dobra, ale jeżeli istnieje świat duchowy no to wtedy jako duch możemy po wszechświecie podróżować. Tak, tylko, że po co nam wtedy potrzebny jest wszechświat? Jako osobowość duchowa mamy swój świat, swój wszechświat, bo mamy w sobie wyobraźnię i możemy sobie to wszystko wyobrażać w głowie. To jest inny świat - powiedział Jackowski.

Jasnowidz Jackowski przepowiada: Stan wojenny, policja na ulicach i ścisk społeczny

Jasnowidz Jackowski: "Przez chwilę złapiemy oddech". Jaką wizję miał Jackowski?

Jasnowidz Jackowski mówi o ateizmie. O co chodzi w najnowszej przepowiedni?

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego?
Jasnowidz Jackowski o koronawirusie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki