Jasnowidz Jackowski widział UFO! Czego dotyczy jego przepowiednia? To, co mówi, SZOKUJE!

2020-11-21 6:00 EIB
Jasnowidz  Jackowski
Autor: Screen jasnowidz Jackowski You Tube

Jasnowidz Krzysztof Jackowski za pośrednictwem swojego kanału na YouTube dzieli się ze słuchaczami tym, co zobaczył w swoich wizjach przyszłości. Jasnowidz Jackowski w czasie ostatniej audycji mówił, między innymi, o UFO. Jaką wizję miał jasnowidz Krzysztof Jackowski? Przeczytajcie.

Jasnowidz Jackowski widział UFO! Czego dotyczy jego przepowiednia? To, co mówi, SZOKUJE!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski za pośrednictwem kanału YouTube dzieli się ze słuchaczami wizjami przyszłości. Tym razem jasnowidz Jackowski mówił o UFO.

- Tak się zastanawiam, powiedzmy UFO - rozpoczął swoją przepowiednię jasnowidz Jackowski. - Samemu mi się zdarzyło w życiu widzieć dwukrotnie, więc coś w tym jest. Jest wiele przekazów gdzie UFO rzeczywiście zostało zaobserwowane i być może teraz, w naszych czasach, powiedzmy w XXI wieku możemy podejrzewać, że technologia poszła tak do przodu, że niektóre obiekty latające wojskowe amerykańskie, chińskie czy rosyjskie są tak zaawansowane, że widząc coś na niebie widzimy wojskowy samolot lub jakąś rakietę wojskową, a wydaje nam się, że to jest UFO, bo czegoś takiego na oczy nie widzieliśmy. W tych czasach rzeczywiście takie zjawiska możemy mylić z UFO, ale przecież UFO pokazuje się z przeszłości. W latach, kiedy nie była jeszcze na świecie znane technologia jak w tej chwili, mało tego, są też naskalne rysunki z zamierzchłej przeszłości, gdzie jest wiele rysunków, że bogowie przylatują z nieba na właśnie obiektach przypominających rakietę, albo spodek. Z rożnych epok, z przekazów, że coś lata na niebie i nie jest to naszą ręką zrobione, jest dość dużo i przez to można domniemać, że ludzie rzeczywiście czasami widzą coś na niebie co może nie pochodzić z ziemi. Kiedyś rozmyślając na tego, czy UFO istnieje, czy nie, doszedłem do wniosku jednego, że może to być tak, że właśnie, że UFO to są podróże w przeszłość- mówił jasnowidz Jackowski. -  Może wszystko się dzieje w jednym czasie i może to jest właśnie to, że z przyszłości przylatują tutaj ludzie, żeby popatrzeć na Ziemię, na naszą cywilizację, jak było w przeszłości - mówił Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa.

Przepowiednie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego z Człuchowa

- Taka myśl mnie naszła po pewnym newsie w internecie. To było jak pierwszy czarnoskóry prezydent amerykański został powołany, Barack Obama - powiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski. - Po zaprzysiężeniu w internecie pokazywano zdjęcie na którym widać było obiekt w postaci dysku nad Białym Domem. To wzbudziło pewną sensację. Nie wiem, może niektórzy z was to pamiętają. Tak to sobie utrwaliłem w głowie. Przecież to było historyczne zdarzenie i być może obserwowała ten dzień, ten moment, jakaś wycieczka z przyszłości. Pomyślmy, nasze życie składa się ze zdobywania wiedzy, przeżyć, wszystkiego naraz. Właściwie w trakcie przebiegu całego naszego życia tworzymy taką pamięciową matrycę w sobie, w swojej głowie. Jest to historia. Pomyślcie, od ukrzyżowania Chrystusa minęło ponad dwa tysiące lat. Zobaczcie, jaka wtedy była technologia, a jaka jest teraz. Teraz nie musimy czekać 2000 lat, żeby stworzyć technologię idealną. Co ja sądzę na temat UFO? Moja teza na temat UFO jest taka, że nie odrzucam tej kwestii, bo zbyt dużo jest na ten temat wiadomości od lat, ale też prehistoria pokazuje rysunki na ten temat. Nie można przejść obok tego obojętnie, bo za mało wiemy o naszych pochodzeniu, egzystencji.

Zobacz: Jasnowidz Jackowski miał wizję! Chodzi o wynalazki z przyszłości! Jak brzmi przepowiednia?

Jasnowidz Jackowski o koronawirusie