Jasnowidz Jackowski miał wizję: Ulice w Polsce pełne uzbrojonego wojska! Niemcy przeciw nam

i

Autor: kanał YouTube jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego Jasnowidz Jackowski miał wizję: Ulice w Polsce pełne uzbrojonego wojska! Niemcy przeciw nam

Jasnowidz Jackowski miał wizję: Ulice w Polsce pełne uzbrojonego wojska! Niemcy przeciw nam

2020-11-25 10:09

Jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa podzielił się ze swoimi słuchaczami kolejną przepowiednią. Mówi w niej o wojsku, które wyjdzie na ulice Polski. Jasnowidz Jackowski w swojej wizji mówił o tym, że rząd w Polsce nie doczeka końca swojej kadencji, a władzę w kraju przejmie uzbrojone wojsko. Co jeszcze powiedział w najnowszej przepowiedni jasnowidz Krzysztof Jackowski? Przeczytaj całą przepowiednię na se.pl.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiada przyszłość: Na ulice Polski wyjdzie uzbrojone wojsko

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa za pośrednictwem swojego kanały na YouTube dzieli się ze słuchaczami przepowiedniami wizjami przyszłości. Podczas ostatniej audycji mówił o tym, że na ulice Polski wyjdzie uzbrojone wojsko.

ZOBACZ: Jasnowidz Jackowski: "Gdy odnajdę zwłoki, to czuję się dobrze"

Przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego

- Nie oceniajcie mnie, jeżeli się potknę - rozpoczął swoją wizję jasnowidz Krzysztof Jackowski. - Musze się przełamać, żeby powiedzieć wam więcej. Co się może wydarzyć? Pierwsze co mi się kojarzy, to sprzeciw w Europie. To się wydarzy pierwsze. Jakby jacyś politycy, albo państwa zrobią gwałtowny sprzeciw na coś. Jest przygotowywana bardzo skrzętnie, pod osłoną nocy, prowokacja na Iran - mówił jasnowidz Jackowski. - Kojarzy mi się to z kierunku południowo-wschodniego Iranu. Zatoka Omańska, ale też rejon Afganistanu. Kojarzy mi się rój helikopterów zwiadowczych, czarnych. Będzie mowa o skażeniu czegoś. Uważajcie: to skażenie będzie nieprawdziwą informacją, a będzie o tym bardzo głośno. Niby się trochę uspokaja z zarazą - przekazuje wizje przyszłości jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przepowiada: W Polsce władzę przejmie uzbrojone wojsko

Co jeszcze zobaczył w swojej wizji jasnowidz Jackowski?

- Mam wrażenie, że przyjeżdża dużo wojska do Polski. Będziemy w domach, a na ulice wyjdzie pełno wojska. Żołnierze, dużo ich - mówił w trakcie swojej wizji jasnowidz Jackowski. - Jakby żołnierze mieli przejąć porządek. Nie twierdzę, że żołnierze będą w tym okresie, zaraz, ale to jest niedługi okres, być może ten. Jak gdyby ten rząd nie doczeka kadencji do końca. Ten rząd w jakiś sposób otrząśnie się z władzy. Zrzuci władze z siebie. Zamienione to będzie na wojsko. Daleki jestem temu rozumowaniu, co powiem. Taki moment był, że poczułem coś w rodzaju, jakby wojsko przejmuje decyzyjność. Jakby wojsko, to nie będzie pucz, to przygotuje rząd. Tylko, że rząd to zrobi w taki sposób, jak wojsko będzie na ulicach, to wojsko będzie miało decyzyjność. Coś się stanie z praworządnością w sensie rządzenia, bo wojsko może mieć decyzyjność w sytuacjach wyjątkowych, chyba, że stanie się sytuacja wyjątkowa. Skojarzyło mi się, że z dużych samochodów wojskowych wychodzą żołnierze w pełnym uzbrojeniu. Ale to ich wyjście będzie tak, jak władza, to jest siła decyzyjności - mówił Jackowski.

Wizja jasnowidza Jackowskiego o wojsku na ulicach Polski

Słuchacze jasnowidza Jackowskiego usłyszeli także, że w miastach Polski powstaną punkty poboru.

- Punkty poboru będą i ludzie do pewnego wieku będą musieli, nie będą powoływani, będą musieli zgłosić się, celem potwierdzenia czegoś. Jak są wybory i tymczasowo w jakiś punktach w mieście i ludzie idą głosować - Krzysztof Jackowski opowiadał w czasie audycji, co zobaczył w swojej przepowiedni. - W mieście powstanie kilka punktów, gdzie ludzie w określonym wieku w konkretnym czasie będą musieli przyjść sami i to będzie ich obowiązek, żeby coś zatwierdzić, jakieś dane zamieszkania, telefonu, że w każdej chwili mogą być potrzebni. To będzie ich obowiązek.

Przepowiednia jasnowidza Jackowskiego: "Niemczech będzie podobna sytuacja, ale przeciwna nam"

- Jak się skupiam na naszym kraju na najbliższe miesiące to mam posmak taki właśnie, o czym wam mówię. Taki, że normalność, którą teraz mamy, a z perspektywy jakbyśmy patrzyli na luty, to teraz nie ma normalności - mówił podczas swojej audycji jasnowidz Jackowski. - Za parę miesięcy normalność ta będzie wyglądała fajną normalnością. Ciężko mi to mówić. Rząd się nie poda od razu do dymisji, nie rzuci od razu władzy. Będzie to rządzenie przez wojsko. Ten rząd będzie miał tarcze swoją jako wojsko. Teraz podobnie do władzy Jaruzelskiego mi się to kojarzy. Nasz kraj być może ogłosi stan nadzwyczajny, gdzie pewne rzeczy będą się działy pod patronatem wojska. Wtedy nasze prawa w niektórych kwestiach będą poważnie zawieszone wręcz, dlatego, że będziemy musieli mieć przepustkę, żeby gdzieś pojechać. Będą stworzone harmonogramy. Ktoś będzie musiał iść do lekarza, będzie musiał wiedzieć z czym może pójść,a z czym nie. To się bardzo zaostrzy. To pobory to będzie tak, ze jakieś grupy mężczyzn młodych, dostaną zawiadomienia i będą musieli stawić się gdzieś, gdzie w grupie będą na coś czekać. Widzę ich po cywilnemu, nie w mundurach. Kojarzy mi się, że w Niemczech będzie podobna sytuacja, ale przeciwna nam. Mam nadzieję, że to tylko sugestywna wizja. Człowiek wychodzi na ulicę, to przychodzi do głowy, to co się zmieniło i długo trwa ma swój odpowiednik, kierunek i cel - zakończył przepowiednię jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Zobacz koniecznie: Na Polskę idą wojska niemieckie! PRZERAŻAJĄCA wizja jasnowidza Jackowskiego

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego?
Jasnowidz Jackowski o koronawirusie