Jasnowidz Jackowski: W 2021 roku zawyją syreny ostrzegawcze. Marzec, kwiecień i maj. Wtedy SIĘ ZACZNIE

2020-12-16 16:56
Jasnowidz Jackowski: W 2021 roku zawyją syreny ostrzegawcze. Marzec, kwiecień i maj. Wtedy SIĘ ZACZNIE
Autor: kanał YouTube jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego Jasnowidz Jackowski: W 2021 roku zawyją syreny ostrzegawcze. Marzec, kwiecień i maj. Wtedy SIĘ ZACZNIE

Jasnowidz Krzysztof Jackowski za pośrednictwem kanału na YouTube dzieli się ze swoimi słuchaczami przepowiedniami i wizjami przyszłości. Co wydarzy się w roku 2021? Jaką wizję miał jasnowidz Jackowski? Czego dotyczyła najnowsza przepowiednia? Według jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego z Człuchowa rok 2021 będzie jeszcze gorszy od kończącego się roku 2020.

Spis treści

  1. Jasnowidz Jackowski: Przepowiednia na 2021 rok
  2. Jasnowidz Krzysztof Jackowski: To zacznie się w marcu, kwietniu i maju 2021

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa podczas ostatniej audycji podzielił się ze słuchaczami swoją najnowszą przepowiednią na rok 2021.

Przeczytaj: PRZEPOWIEDNIE JACKOWSKIEGO 2021. Ludzie będą mieli NUMERY

Jasnowidz Jackowski: Przepowiednia na 2021 rok

- Mam takie wrażenie, że jeszcze do 20 stycznia Trump jest prezydentem, ale mam wrażenie, że raptem wybuchnie kłótnia i afera wokół prezydentury Bidena. Tak mnie naszło – posiedział jasnowidz Krzysztof Jackowski na początku swojej ostatniej audycji. - Ilekroć się zastanawiam nad 2021 rokiem, to mam bardzo złe poczucie. Jak w 2019 nazywałem 2020 rok pierwszym nienormalnym, który będzie trawl w czasie 3,5 roku. 2021 nazywam rokiem bezprawnym, rokiem groźnym, rokiem w którym na świecie demokracja zacznie być mocno wątpliwa. 2021 rok w pierwszym swoim kwartale przysporzy nam jeszcze, oprócz zarazy, dodatkowych problemów, niektóre będą dotykać Polski na świecie, zaczną się one na Bliskim Wschodzie - mówił jasnowidz Krzysztof Jackowski i dodał: - Tylko zamieszanie w kwestii prezydentury w Stanach Zjednoczonych, ten moment spowolniło. Pierwszy kwartał 2021 może okazać się niebezpieczny militarnie na Bliskim Wschodzie. Uważam, ze bardzo aktywny będzie Izrael, będą Stany Zjednoczone, zaogni się bardzo na świecie pod tym względem, To będzie szło w parze z obecną sytuacją, która jest w Europie, na świecie, jeżeli chodzi o zarazę. Jeżeli to zacznie się dziać, to okaże się, że będziemy w bardzo niedobrej sytuacji, gdzie nie tylko kryzys, który mamy jak w banku, po złym tym roku w Polsce, Europie i na świecie, to jeszcze czas dużego niepokoju na świecie i otwartego konfliktu na Bliskim Wschodzie. Najgorsze dopiero przed nami. 2021 rok mi kojarzy się z takimi zdarzeniami. Wydawać by się mogło, że te szczepionki w jakiś sposób rozwiążą sytuację z zarazą, że te szczepionki odmienią nasz codzienni dzień, że zaczniemy żyć normalniej, bez tych obostrzeń. Nic takiego się nie wydarzy. Mam przeczucie, że obostrzenia zamienią się w ucisk. 2021 rok, pierwszy kwartał, pokaże nam to, że zaczniemy zauważać społeczny ucisk. Pewne rzeczy, czy jest szczepionka, czy nie, wchodzą już jako norma naszego życia, więc bezdyskusyjnie 2021 rok jest dalszą kontynuacją tego, co się w tym roku zaczęło, tylko w 2021 będziemy już widzieć wyraźnie, że sprawy naprawdę idą w niedobrym kierunku i są w dużej mierze upolitycznione Będziemy widzieli, ze niektóre zarządzenia, zalecenia, postępowania polityków są zaplanowane. Mam odczucie, ze politycy nie będą się z tym kryli. Nie tylko na świecie, ale i w Polsce - powiedział jasnowidz Jackowski.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski PRZEPOWIEDNIE na 2021 rok. Straszliwa wizja o granicy

Jasnowidz Krzysztof Jackowski: To zacznie się w marcu, kwietniu i maju 2021

- Marzec, kwiecień i zwłaszcza maj. Maj to duże protesty - mówił jasnowidz Krzysztof Jackowski. - Zacznie się to dziań w marcu, kwietniu. Ale to maj to wielkie protesty w świecie. Ludzie będą dostrzegać ucisk, a nie dbanie o ich bezpieczeństwo i te protesty będą poważnie i konkretnie tłumione Okaże się, ze państwa będą przygotowane na stłumienie protestów i ani krok ustępstw. To podkreśli obywatelom to, ze uczestniczymy w planie, co nie do końca zgotował nam los, a jest to zaplanowane. Od marca, ale maj kojarzy mi się najbardziej jako miesiąc, gdzie ludzie zaczną się mocno denerwować. Mam wrażenie, że wiele dziedzin gospodarki jak handel, zamiast po tylu miesiącach, żeby rządy znalazły rozwiązanie półśrodkami. To będzie trwało. Obostrzenia będą obowiązywały. Będą restrykcje. 3,5 roku. W marcu będzie pierwszy rok. W ciągu 2,5 roku wiele się wydarzy. Utracimy wiele wolnościowych praw. Cała ta sytuacja to jest światowy konflikt. Ja dziś to państwu mówię ze ciężko ocenić sytuację, jakąś historyczną chwilę, jeżeli w niej żyjemy, uczestniczymy. Jak to się skończy możemy powiedzieć: to była tylko pandemia, lub 2020 rok to był pierwszy rok dziwnego konfliktu, lub to co się działo w 2020 to był pierwszy rok dziwnego konfliktu, który zaczął się od obostrzeń, od dziwnych sytuacji w świecie. Niezrozumiałych przez nas. Mamy przed sobą rok 2021. Do tego dojdzie do działań militarnych. Jeżeli Polska będzie brała w tym udział, to głównie służąc Stanom Zjednoczonym, na odległość - mówił w swojej przepowiedni Jackowski i dodał: - Wcześniej czułem, że na terenie Wrocławia, Wałbrzycha, że będą tam obce wojska, niemieckie, że wschodnia część Polski bezie zaangażowana w konflikt, ale to wszystko dzieje się na odległość - powiedział Jackowski.

Przeczytaj: Na Polskę idą wojska niemieckie! PRZERAŻAJĄCA wizja jasnowidza Jackowskiego

- W 2021 roku doświadczymy jeszcze czegoś, jak syreny ostrzegawcze, jak w państwach, które ostrzegają, że może nastąpić jakieś zagrożenie, nalot. Nie twierdzę, że to nad Całą Europą będzie - ostrzegał jasnwoidz Jackowski. - To będzie rok znacznie gorszy od obecnego. Do końca jeszcze bardzo daleko, o końcu możemy mówić w połowie roku 2023. Ten okres do tego czasu jest czasem niedobrym, a w tym kierunku niedobrym jesteśmy dopiero na początku. Nie twierdzę też, że to się wydarzy w 2021, być może w 2023 w połowie roku Polska w jakiś sposób będzie wykluczona z Unii Europejskiej. Nawet, jeśli symbolicznie będzie, to będzie w fatalnej sytuacji. Działania, polityczne, które do tego doprowadzą, będą celowe. Polska straci suwerenność - dodał Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa.

Sprawdź: Kim jest z zawodu Jasnowidz Jackowski? Będziecie ZASKOCZENI! Mało kto o tym wie

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Jasnowidz Jackowski o koronawirusie

Niezależnie od sytuacji w kraju i na świecie, w internecie zrobisz zakupy w dowolnej chwili. Nie zapomnij o zniżkach publikowanych np. na stronie philips kod rabatowy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE