Grudziądz. Poszukiwana kobieta wpadła w absurdalny sposób!

2021-11-17 9:34

Grudziądz. Zaczęło się od wylegitymowania kobiety, która przechodziła na czerwonym świetle. Okazało się, że 43-letnia mieszkanka Grudziądza jest poszukiwana. W ten niecodzienny sposób trafiła za kratki.

Grudziądz. Poszukiwana kobieta wpadła w absurdalny sposób! Zaczęło się niewinnie

W miniony wtorek (16.11.2021 r.) grudziądzcy policjanci, pełniący służbę w ramach grupy Speed, nadzorowali ruch na ulicach wcześniej wspominanego miasta. Na ulicy Włodka zauważyli kobietę, która przechodziła po przejściu dla pieszych przy wyświetlanym czerwonym świetle. - Natychmiast podjęli kobietę do legitymowania. Sprawcą wykroczenia okazała się 43-letnia grudziądzanka - wyjaśnia podkom. Robert Szablewski, oficer prasowy KMP w Grudziądzu.

Czytaj też: Kujawsko-pomorskie: Paskudne graffiti na biurze poselskim! Policja szuka sprawców

- Podczas sprawdzania jej danych w policyjnych rejestrach okazało się, że jest poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Grudziądzu za popełnione wcześniej kradzieże. Prosto z miejsca legitymowania trafiła do zakładu karnego - informuje podkom. Szablewski w komunikacie prasowym.

Teoretycznie niewinne wykroczenie przyniosło kobiecie sporo kłopotów. Policjanci nie ukrywali zaskoczenia. Służby apelują o ostrożność do wszystkich uczestników ruchu drogowego. Piesi również muszą zachować odpowiedni poziom koncentracji i powinni przynajmniej postarać się ułatwić życie kierowcom.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy jako pieszy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Marsz dla uczczenia pamięci 6-tygodniowej Adusi, która zmarła w Grudziądzu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE