Szpital w Bydgoszczy. Tutaj leżą zakażeni koronawirusem

i

Autor: Paweł Skraba / Super Express Koronawirus Kujawsko-Pomorskie. Wojewoda: Pandemia wyhamowuje!

Koronawirus: tragiczna wiadomość z Bydgoszczy! Zmarła 50-letnia pacjentka!

2020-05-22 17:49

Koronawirus w Polsce wciąż zbiera śmiertelne żniwo. W piątkowym popołudniowym raporcie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 9 kolejnnych ofiarach epidemii COVID-19 w naszym kraju. Niestety, jedna z ofiar zmarła w szpitalu w Bydgoszczy! Kim była pacjentka? Sprawdź najnowsze informacje!

Koronawirus: śmiertelny przypadek w Bydgoszczy

Kolejne śmiertelne przypadki koronawirusa w Polsce. Rośnie liczba ofiar wirusa SARS-CoV-2 w województwie kujawsko pomorskim. W piątek (22 maja) Ministerstwo Zdrowia w popołudniowym raporcie poinformowało o 9 kolejnych osobach, które zmarły z powodu zachorowania na koronawirusa. Jedna z pacjentek pochodziła z naszego regionu. 50-letnia kobieta zmarła w szpitalu w Bydgoszczy. Tragiczną informację potwierdził Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki:

- Z przykrością informujemy, że Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy przekazało informację o zgonie kolejnej osoby chorej na COVID-19. To 50-letnia kobieta, która miała choroby współistniejące - czytamy w komunikacie. W sumie w naszym regionie na COVID-19 zachorowało 590 osób. 418 pacjentów zostało wyleczonych, a 45 zmarło.

Liczba ofiar koronawirusa w Polsce zbliża się do tysiąca. Według ostatnich danych Ministerstwa Zdrowia walkę z COVID-19 przegrało w naszym kraju 982 pacjentów. Liczba zachorowań przekroczyła 20 tys. Obecnie zarażonych zostało 20 619 osób.

Zachowanie bydgoskich kierowców w oku kamery Mobilnego Centrum Monitoringu