Koszmarny powrót z dyskoteki. Młodzi ludzie ROZTRZASKALI się w lesie [WIDEO]

2019-08-12 6:00 KORZ, PMar

Było już po wschodzie słońca, gdy tragicznie zakończyła się podróż czwórki nastolatków, którzy wracali z dyskoteki do swoich domów w Inowrocławiu (woj. kujawsko-pomorskie). 20-latek, kierujący Audi A3, na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i czołowo uderzył w drzewo. Niestety, wszyscy pasażerowie auta zginęli na miejscu.

- Do tego wypadku doszło na drodze powiatowej koło Strzelna. Samochodem kierował 20-letni mężczyzna. Podróżowali z nim: 18-letnia pasażerka, 25-letni pasażer i kolejna osoba w wieku 17 lat - mówi starzy aspirant sztabowy Piotr Dudziak z Zespołu Prasowego KWP Bydgoszcz. - O całym zdarzeniu zostaliśmy poinformowani przez kierowcę, który jechał ta samą drogą i zauważył zmasakrowany samochód. Nie wiemy, jak dokładnie do niego doszło ponieważ nie ma bezpośrednich świadków- dodał.

Śledczy wskazują, że najprawdopodobniej prędkość, z którą poruszał się kierowca, zdecydowanie przekraczała dopuszczalną. Podejrzewają oni, że 20-latek mógł rozpędzić swoje Audi nawet do 140 km/h, przez co pojazd ściął dąb gruby na 20 cm.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w samochodzie nie było pustych butelek ani puszek po alkoholu.