Miał prawie 3 promile. Policji wmawiał, że auto prowadził pasażer. Który też był pijany!

2020-02-21 11:55 EIB
Przasnysz. PIJANY prowadził samochód w...ŚWIĘTYM MIEJSCU!
Autor: piotrpiotrwojcicki/Pixabay.com Do zdarzenia doszło we wsi Święte Miejsce niedaleko Przasnysza

Prawie 3 promile alkoholu miał w organizmie kierowca renault, który wczoraj na ul. Sienkiewicza w Szubinie spowodował zdarzenie drogowe. 39-latek próbował wmówić policjantom, że auto prowadził jego pasażer, również pijany. Sprawa jest wyjaśniana.

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Sienkiewicza w Szubinie wpłynęło na stanowisko kierowania nakielskiej komendy wczoraj (20.02.20) około 11.30. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że kierowca renault włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej uderzył w prawidłowo przemieszczającego się trasą forda.

39-letni kierowca renault, który wskazywany był jako sprawca zdarzenia miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Pasażer auta niewiele mniej, bo 2,5 promila.

Kierowca próbował wmówić policjantom, że nie on kierował autem w chwili kiedy doszło do zdarzenia. Jego zdaniem za kierownicą siedział 46-letni pasażer. Na nic zdały się te tłumaczenia, gdyż świadkowie zdarzenia nie mieli wątpliwości kto prowadził renault.

Tym sposobem, pomimo starań, mieszkaniec szubińskiej gminy nie uniknie odpowiedzialności za spowodowanie zdarzenia drogowego oraz prowadzenie pojazdu stanie nietrzeźwości. Postępowanie mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia prowadzone jest policjantów z szubińskiego komisariatu.

ZOBACZ: Napadli na ekspedientkę w Bydgoszczy! To nie jedyne ich przestępstwa [ZDJĘCIA]

Pani Zofia przegoniła mopem uzbrojonego złodzieja!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.