Mogilno. Ukradł sąsiadce kartą bankomatową i ruszył na zakupy! Potem zrobił coś okrpnego

i

Autor: pixabay.com

Myślał, że się nie wyda

Mogilno. Ukradł sąsiadce kartę bankomatową i ruszył na zakupy! Potem zrobił coś okropnego

2023-05-10 17:45

Mogileńscy kryminalni zakończyli sprawę 48-latka, który najpierw ukradł sąsiadce kartę bankomatową, a następnie po dokonaniu kilkunastu transakcji zwrócił ją niepostrzeżenie. Mężczyzna myślał, że uniknie odpowiedzialności. Mylił się. Usłyszał łącznie 13 zarzutów. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet 10 lat więzienia.

Mogilno. Ukradł sąsiadce kartą bankomatową i ruszył na zakupy! Potem zrobił coś okropnego

Do mogileńskiej komendy zgłosiła się kobieta, która zawiadomiła, że ktoś wielokrotnie używał jej karty, dokonując płatności w różnych miejscach.

- Pracujący nad sprawą policjanci szybko ustalili odpowiedzialnego za te przestępstwa. Był nim 48-letni sąsiad zgłaszającej, który w trakcie wizyty wykorzystał jej chwilowa nieuwagę i wyjął z portfela kartę bankomatową - wyjaśnia rzecznik mogileńskiej policji.

Mężczyzna w ciągu dwóch dni kilkanaście razy posłużył się skradzioną kartą, płacąc zbliżeniowo za swoje zakupy i rachunki. Następnie zwrócił kartę niepostrzeżenie myśląc, że kobieta nic nie zauważy. 48-latek bardzo się pomylił.

Mężczyzna usłyszał łącznie 13 zarzutów. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy padliście kiedyś ofiarą oszustwa?
Proces ,,Krwawego Tulipana” dobiega końca
Nasi Partnerzy polecają