Na liczniku 224 km/h! Wariacki rajd na S5 koło Bydgoszczy [WIDEO]

2020-08-04 15:26 KM
Na liczniku 224 km/h! Wariacki rajd na S5 koło Bydgoszczy
Autor: KWP w Bydgoszczy Na liczniku 224 km/h! Wariacki rajd na S5 koło Bydgoszczy

Policjanci z bydgoskiego wydziału ruchu drogowego ze specgrupy „SPEED” namierzyli kierowcę hyundaia, który prawie dwukrotnie przekroczył prędkość. Funkcjonariusze zarejestrowali wykroczenie policyjnym wideorejestratorem. - Mężczyzna jechał z prędkością 224 km/h. Został ukarany mandatem karnym - przekazuje komisarz Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy.

Wariacki rajd na S5 koło Bydgoszczy. Pędził 224 km/h!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych na drodze S5 pomiędzy miejscowościami Ciele i Zielonka (powiat bydgoski). Wówczas policjanci z bydgoskiej grupy „SPEED”, jadąc nieoznakowanym samochodem wyposażonym w wideorejestrator, zauważyli osobowego Hyundaia, którego kierowca zaczął przyspieszać. Funkcjonariusze ruszyli za nim. Mierząc mu prędkość okazało się, że przekroczył ją prawie dwukrotnie. Miernik pokazał niesamowite liczby, a konkretnie 224 km/h. Warto dodać, że w tamtym miejscu mamy ograniczenie prędkości do 120 km/h.

- Kierujący został zatrzymany do kontroli. Mundurowi ukarali 35-latka mandatem karnym w wysokości 500 złotych i 10 pkt karnymi - informuje komisarz Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

Apelujemy wraz z policjantami o rozwagę na drogach. Mimo letniej pory warunki atmosferyczne niespecjalnie rozpieszczają. Warto zdjąć nogę z gazu i dokładnie obserwować najbliższe otoczenie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - bydgoszcz.eskainfo@grupazpr.pl.