Nalot policji na mieszkanie w Grudziądzu! To, co tam znaleźli nie mieści się w głowie!

2020-10-23 14:12 EIB
Nalot policji na mieszkanie w Grudziądzu! To, co tam znaleźli nie mieści się w głowie!
Autor: Pixabay Nalot policji na mieszkanie w Grudziądzu! To, co tam znaleźli nie mieści się w głowie!

Policja z Grudziądza weszła do jednego z mieszkań na terenie miasta. Po przeszukaniu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających usłyszał 23-latek. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W środę (21.10.20) grudziądzcy kryminalni, zajmujący się przestępczością narkotykową, weszli do jednego z mieszkań w Grudziądzu, gdzie miały być przechowywane narkotyki. Przeszukanie potwierdziło wcześniejsze policyjne ustalenia. Grudziądzcy stróże prawa zabezpieczyli różnego rodzaju narkotyki. Mieszkający tam 23-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. Zabezpieczone środki zostały poddane testom w laboratorium. Badania potwierdziły, że jest to blisko 100 g marihuany, ponad 43 g amfetaminy i blisko 20 g metaamfetaminy.

Zobacz także: Powiesił się na lince. 58-latek z Bydgoszczy chciał się zabić

W piatek (23.10.20) śledczy przedstawili 23-letniemu mieszkańcowi Grudziądza zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty policyjnym dozorem, zobowiązany został do poręczenia majątkowego i ma zakaz opuszczania kraju. Za przestępstwo, o które jest podejrzany może trafić za kraty nawet na 10 lat.

Aresztowani za kradzieże "na kolec". Ganiali się z policją po polu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.