Okradł plebanię i uciekł! Policja z Bydgoszczy publikuje jego zdjęcia i prosi o pomoc

2021-12-08 12:32
Okradł plebanię i uciekł! Policja z Bydgoszczy publikuje jego zdjęcia i prosi o pomoc
Autor: KWP w Bydgoszczy

Uwaga bydgoszczanie! Policjanci ze Szwederowa zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby, przedstawionej na zdjęciach. Nieznany do tej pory mężczyzna jest poszukiwany w sprawie kradzieży z włamaniem do plebanii na terenie miasta.

Kradzież na plebanii w Bydgoszczy. Trwają poszukiwania złodzieja

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do plebanii przy kościele. - Zdarzenie miało miejsce 10 października 2021 r. przy ul. Św. Trójcy w Bydgoszczy. Wizerunek sprawcy zarejestrował monitoring - mówi kom. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

Zobacz: Łabędź przymarzł do tafli lodu! Uratowali go strażacy z OSP Wtelno [ZDJĘCIA]

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 53 24, a także całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II-Kr 3888/21.

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Pościg pod Bydgoszczą. Pijany 21-latek uzbierał aż 41 punktów karnych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE