Pobicie w centrum Bydgoszczy! Policja publikuje nagranie i prosi o pomoc [WIDEO]

2021-04-30 14:38 Anna Gołata

Uwaga bydgoszczanie! Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na nagraniu z monitoringu miejskiego. - Wszyscy, którzy rozpoznają osoby, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami - apelują mundurowi.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie pobicia. - Zdarzenie miało miejsce 25 marca 2021 roku około godziny 19:35 przy ulicy Mostowej w Bydgoszczy. Tam, jeden ze sprawców uderzył z pięści w twarz pokrzywdzonego powodując u niego obrażenia ciała - wyjaśnia kom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy.

ZOBACZ: Ukradł z drogerii kosmetyki na ogromną kwotę! Szuka go policja z Bydgoszczy

Policja opublikowała nagranie, na którym widać sprawców pobicia.

Brutalne pobicie w Bydgoszczy. Policja publikuje nagranie i prosi o pomoc

Mundurowi zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na filmie. - Można przekazać osobiście w Komisariacie Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem 47-751-51-33, a także całodobowo pod numerami 47-751-52-69 lub 112, powołując się na numer sprawy L.dz. II EN 87/21 - dodaje Słomki.

CZYTAJ TAKŻE: Bydgoszcz: oszukała pokrzywdzoną na gigantyczne pieniądze! Rozpoznajesz ją? Powiadom służby! [WIDEO]

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE