Pogoda na weekend: Kto wygra starcie na niebie? Burza czy słońce?! Pogoda nas zaskoczy

2020-06-05 12:00 EIB
Pogoda na weekend: Kto wygra starcie na niebie? Deszcz czy słońce?! Pogoda nas zaskoczy
Autor: Pixabay Pogoda na weekend: Kto wygra starcie na niebie? Deszcz czy słońce?! Pogoda nas zaskoczy

Synoptycy przygotowujący prognozy pogody na najbliższy weekend nie mają dobrych wiadomości dla tych, którzy planowali spędzić sobotę i niedzielę na świeżym powietrzu. Niebo nad Polską pokryją chmury. W większości regionów spadnie deszcz. Słońce, jeśli będzie się pojawiało, to tylko w nielicznych miejscach.

Spis treści

  1. Prognoza pogody na weekend (6-7.06.2020) - temperatura
  2. Prognoza pogody na weekend (6-7.06.2020) - ulewne deszcz, burze i miejscami słońce

Prognoza pogody na weekend (6-7.06.2020) - temperatura

Sobota 6.06.2020

Według informacji przekazanych przez synoptyków najzimniej w sobotę będzie w Koszalinie i Szczecinie. Tutaj termometry wskazywać będą zaledwie 16°C. O stopień więcej będzie w Gdańsku i Gorzowie Wielkopolskim. OD 18°C do 19°C będzie w Olsztynie, Elblągu, Bydgoszczy, Toruniu, Wrocławiu, Poznaniu, Kaliszu i Zielonej Górze. Od 20°C do 22°C pokażą termometry w Opolu, Katowicach, Bełchatowie, Krakowie, Kielcach, Lublinie i Białymstoku. W Warszawie i Radomiu słupki rtęci wskazywać będą 23°C. Najcieplej będzie w Rzeszowie. Tutaj temperatura wzrośnie do 24°C.

Niedziela 7.06.2020

Najcieplejszymi miastami w Polsce będą w niedzielę Warszawa, Radom, Rzeszów, Lublin i Białystok. Tutaj termometry wskazywać będą 24°C. Od 22°C do 20°C zobaczą na termometrach mieszkańcy Kielc, Katowic, Opola, Wrocławia, Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego, Poznania, Kalisza, Torunia i Bydgoszczy. W Bełchatowie, Łodzi, Krakowie, Olsztynie i Szczecinie w niedzielę będzie 19°C. O stopień mniej będzie w Koszalinie.

PRZECZYTAJ: Pracownicy żłobka "Słoneczko" w Bydgoszczy są zdrowi. W placówce nie ma koronawirusa

Prognoza pogody na weekend (6-7.06.2020) - ulewne deszcz, burze i miejscami słońce

Sobota 6.06.2020

W sobotę na spacer bez parasola mogą wybrać się mieszkańcy Białegostoku, Poznania, Kalisza, Zielonej Góry, Łodzi, Radomia i Warszawy. W tych miejscach zbiorą się chmury, ale nie będą one deszczowe. Synoptycy informują, że mogą nawet przydać się okulary przeciwsłoneczne. W pozostałych regionach Polski niezbędne okażą się parasole, płaszcze przeciwdeszczowe i kalosze. 

Niedziela 7.06.2020

Na burzę gotowi powinni być mieszkańcy Białegostoku, Warszawy, Radomia, Lublina, Kielc, Rzeszowa, Zakopanego i Suwałk. Ulewne deszcze towarzyszyć będą tym, którzy planują spędzić niedzielę we Wrocławiu. Przelotne opady deszczu prognozowane są dla Gdańska, Torunia, Bydgoszczy, Poznania, Kalisza, Łodzi, Bełchatowa, Elbląga, Olsztyna, Opola, Katowic i Krakowa. W pozostałych regionach Polski niebo będzie zachmurzone, ale meteorolodzy informują, że parasole nie będą potrzebne.

Diablo o koronawirusie: Dostałem BRUTALNIE po DUPIE! Vlog Andrzeja Kostyry

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.