Policja z Bydgoszczy szuka ofiar agresywnego mężczyzny!

2020-10-27 12:56 EIB
Policja z Bydgoszczy szuka ofiar agresywnego mężczyzny!
Autor: Pixabay Policja z Bydgoszczy szuka ofiar agresywnego mężczyzny!

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o zgłaszanie się osób pokrzywdzonych przez 38-letniego mężczyznę. W dniu 29.08.2020 r. pobił on kilka osób na terenie Starego Rynku w Bydgoszczy. Osoby, które tego dnia zostały przez niego zaatakowane, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Bydgoszcz: Policja szuka ofiar ataku agresywnego mężczyzny

Policjanci z bydgoskiego Szwederowa, pod nadzorem prokuratora, prowadzą postępowanie w sprawie bójki lub pobicia. Zdarzenie miało miejsce 29 sierpnia 2020 r. na Starym Rynku w Bydgoszczy. Wówczas sprawca chodząc w rejonie Starego Rynku był agresywny wobec kilku osób. Został już przez policjantów zatrzymany, a następnie aresztowany przez sąd. Jednak policjanci chcą dotrzeć do pozostałych osób pokrzywdzonych przez 38-latka.

Rysopis sprawcy: mężczyzna 38 lat, dobrze zbudowany, bardzo krótko obcięty, lekko łysiejący. W chwili zdarzenia ubrany był w niebieski sweter, którego rękawy miał podciągnięte do łokci, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, buty czarne sportowe z białymi podeszwami.

Osoby pokrzywdzone przez mężczyznę mogą zgłaszać się osobiście w komisariacie policji przy ul. Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 53 32, a także całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II-Kr 2758/20.

Przeczytaj: Jasnowidz Jackowski: Dojdzie do dotkliwego pobicia policji! Będzie wojsko na ulicach

Brutalne pobicie w sklepie w Gorzowie