Ponad 200 kg narkotyków poszło z dymem! Były przetrzymywane w policyjnym magazynie w Bydgoszczy [WIDEO]

2016-11-24 11:37
Ponad 200 kg narkotyków poszło z dymem
Autor: Ajale/PD/pixabay.com Ponad 200 kg narkotyków poszło z dymem

Policjanci z Bydgoszczy spalili worki z marihuaną, amfetaminą i innymi psychotropami. Mogli to zrobić, bo sąd orzekł zniszczenie środków odurzających po prawomocnych wyrokach.

- Pod czujnym okiem kryminalnych z komendy wojewódzkiej 63 worki z narkotykami zostały przetransportowane konwojem do spalarni na terenie powiatu bydgoskiego. Chwilę później, w obecności nadzorujących wszystko funkcjonariuszy, worki wypełnione ponad 180 kg marihuany, ponad 50 kg amfetaminy i 10 kg zakazanych psychotropów znalazło się w piecu i spłonęło – mówi podinsp. Monika Chlebicz, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy.

Zabezpieczone substancje i środki odurzające do czasu zakończenia postępowań karnych policjanci przetrzymują w magazynie w jednym z budynków Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Głównie jest to marihuana, amfetamina i tabletki ekstazy rzadziej kokaina, heroina czy LSD. Po prawomocnych wyrokach sąd orzeka o ich zniszczeniu.

Czytaj także: Ten pirat drogowy w kilka chwil uzbierał 30 punktów karnych! Jak to się stało? ZOBACZ [WIDEO] z nagraniem brawurowej jazdy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE