Śnieżyce w natarciu! Zaczyna się ARMAGEDON? Może być PASKUDNIE

2021-01-28 13:18 eib
Śnieżyce w natarciu! Zaczyna się ARMAGEDON? Może być PASKUDNIE
Autor: Super Express Śnieżyce w natarciu! Zaczyna się ARMAGEDON? Może być PASKUDNIE

Prognoza pogody na piątek, 29.01.2021. Wszyscy ci, którzy cieszyli się pogodą, która w ostatnich dniach bardziej przypominała wiosnę, niż zimę, muszą przygotować się na kolejny śnieżny atak. Pierwsze intensywne opady śniegu mamy za sobą, jednak synoptycy nie mają wątpliwości. W najbliższych godzinach i dniach czeka nas kolejny atak zimy. Jaka będzie pogoda w piątek, 29 stycznia? Przeczytaj prognozę pogody dla Polski.

Spis treści

  1. Prognoza pogody, piątek, 29.01.2021: Czekają nas intensywne opady śniegu
  2. Śnieg niemal w całej Polsce. Sprawdź, gdzie będzie padać w piątek, 29 stycznia
  3. Do Polski nadciągają potężne śnieżyce. Jaka będzie temperatura?

Prognoza pogody, piątek, 29.01.2021: Czekają nas intensywne opady śniegu

Przez kilka ostatnich dni w wielu regionach Polski mogliśmy cieszyć się pogodą iście wiosenną. Na mapie kraju były też miejsca, w których zima nie odpuściła i dała się mieszkańcom we znaki. Tak było, między innymi, na Podkarpaciu, gdzie ze skutkami intensywnych opadów walczy się do teraz. Jak będzie wyglądała sytuacja w kraju w najbliższych godzinach? Jaka będzie pogoda w piątek, 29 stycznia?

Z informacji przekazanych przez synoptyków wynika, że w piątek, 29 stycznia, w niemal całej Polsce prognozowane są opady śniegu.

Przeczytaj koniecznie prognozę pogody na weekend (30-31.01.2021)

Ta prognoza PRZERAŻA! Śnieżyce NIE dadzą nam odpocząć? Co będzie się działo?

Śnieg niemal w całej Polsce. Sprawdź, gdzie będzie padać w piątek, 29 stycznia

Śniegu powinni spodziewać się mieszkańcy Koszalina, Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry, Wrocławia, Opola, Katowic, Krakowa, Tarnowa, Rzeszowa, Kielc, Lublina, Warszawy, Płocka, Radomia, Białegostoku, Olsztyna i Elbląga.

Jedynie w okolicach Gdańska, Gdyni i Sopotu spodziewane są opady deszczu i deszczu ze śniegiem.

W Bydgoszczy, Toruniu, Kaliszu, Poznaniu, Łodzi i Bełchatowie niebo będzie zachmurzone, ale meteorolodzy nie przewidują tam opadów ani śniegu, ani deszczu.

Zobacz koniecznie: To będzie pogodowy KOSZMAR! Temperatura spadnie poniżej -30 stopni! Będzie tylko gorzej

Biało w Bydgoszczy. W mieście prószy śnieg

Do Polski nadciągają potężne śnieżyce. Jaka będzie temperatura?

Potężne mrozy nadciągną do Polski już pod koniec lutego. IMGW prognozuje, że od 25 do 28.02.2021 minimalna temperatura powietrza na bardzo dużym obszarze Polski wynosić będzie do około -20°C. Najzimniej ma być w Białymstoku i okolicach, gdzie termometry wskazywać mają nawet -28°C.

A jaka będzie temperatura w Polsce w piątek, 29 stycznia?

Najchłodniejszymi miejscami w kraju będą Lublin i Białystok, gdzie termometry wskazywać będą w ciągu dnia -2°C. O stopień więcej będzie w Kielcach, Łodzi, Bełchatowie, Warszawie, Płocku, Radomiu, Olsztynie i Elblągu.

W pozostałych regionach Polski termometry wskazywać będą od 0°C do 2°C.

Przeczytaj: Rodzina 500 plus. W lutym rusza elektroniczny nabór wniosków. Gdzie je złożyć?

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE