Sylwester 2016/2017 w Bydgoszczy: na Starym Rynku będziemy bawić się przy polskich przebojach [WYKONAWCY]

2016-11-25 18:18
Sylwester 2016/2017 w Bydgoszczy: na Starym Rynku będziemy bawić się przy polskich przebojach
Autor: drozdzok/PD/pixabay.com Sylwester 2016/2017 w Bydgoszczy: na Starym Rynku będziemy bawić się przy polskich przebojach

2017 rok przywitamy wspólnie przy polskich przebojach lat 80. i 90. Na specjalnej scenie na Starym Rynku zagrają Urszula z zespołem, zespół coverowy Nalepa Gra Nalepę oraz Ewa Kryza z zespołem. Zaprezentuje się również Rewia Taneczna „Rising Stars Revue”.

Zabawę rozpoczniemy o godz. 22, a zakończymy o 1.30. O północy odbędzie się tradycyjnie kilkuminutowy pokaz sztucznych ogni.

Kogo usłyszymy na sylwestrowej scenie?

Urszuli z pewnością nikomu przedstawiać nie trzeba. Na polskiej scenie muzycznej pojawiła się w 1977 r. „Fatamorgana 82”, „Luz blues w niebie same dziury”, „Totalna hipnoza” czy wreszcie „Dmuchawce, latawce, wiatr” to utwory, które do dziś nucą jej fani.

Nalepa Band powstał w listopadzie 2008 roku w Pile z inicjatywy Mirosława Nalepy – gitarzysty, wokalisty, kompozytora, autora tekstów oraz współtwórcy takich formacji bluesowych jak: New Time, Bracia Nalepy czy Nadmiar. Występują pod hasłem „Nalepa gra Nalepę”. Zespół wykonuje utwory z różnych okresów twórczości przedwcześnie zmarłego Tadeusza Nalepy.

Ewa Kryza w 2008 r. wydała pierwszą płytę „Pod Palmami”. Dwa lata później wystąpiła w programie TVP2 „Szansa na sukces” z repertuarem Zbigniewa Wodeckiego. Obecnie pracuje nad materiałem na płytę. Muzyka na niej utrzymana będzie w konwencji pop - rock. Oprócz własnej twórczości, wykonuje również tzw. covery polskich oraz zagranicznych wykonawców.

Rewia Taneczna „Rising Stars Revue” została stworzona w 2001 roku przez tancerza i choreografa, Konrada Bikowskiego. Rewia prezentuje spektakle rewiowe, taneczno-muzyczne i plenerowe, tematyczne pokazy taneczne, warsztaty integracyjne, naukę tańca z atrakcjami typu: fire show, LED show, pokazy akrobatyczne, taniec w kielichu, mimowie, szczudlarze itd.

Czytaj także: Iluminacje świąteczne w Bydgoszczy! Wiemy, kiedy i gdzie staną ozdoby!
 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE