Ten pirat drogowy w kilka chwil uzbierał 30 punktów karnych! Jak to się stało? ZOBACZ [WIDEO] z nagraniem brawurowej jazdy

2016-11-23 13:53
Brawurowa jazda kierowcy BMW
Autor: fot. KWP w Bydgoszczy Brawurowa jazda kierowcy BMW

Kierowca tego BMW za nic miał przepisy ruchu drogowego, zdrowy rozsądek i bezpieczeństwo. Na trasie Bydgoszcz-Świecie pędził na złamanie karku, wyprzedzając na podwójnej ciągłej, na przejściu dla pieszych i skrzyżowaniu. Nagranie brawurowej jazdy koło Zbrachlina policjanci otrzymali od internauty.

- Taryfikator przewiduje za wykroczenia, których dopuścił się kierowca łącznie 30 punktów karnych, a mandat, którego mógłby się spodziewać wyniósłby nawet 1000 złotych, o ile sprawa nie zostanie skierowana do sądu – mówi podinsp. Monika Chlebicz, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy.

Funkcjonariusze zapowiadają, że materiały wkrótce trafią do jednostki, która będzie prowadziła postępowanie w sprawie wykroczeń, a kierowca może spodziewać się wizyty policjantów.

Czytaj także: Jechał jakby nie miał nic do stracenia

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE