Tragiczna śmierć mężczyzny. Szedł drogą w kierunku Szubina. Zatoczył się i wpadł pod auto

2021-01-11 13:51 eib
Tragiczna śmierć mężczyzny. Szedł drogą w kierunku Szubina. Zatoczył się i wpadł pod auto
Autor: KWP Bydgoszcz Tragiczna śmierć mężczyzny. Szedł drogą w kierunku Szubina. Zatoczył się i wpadł pod auto

55-letni mężczyzna szedł drogą pomiędzy Kcynią a Szubinem. Nagle zatoczył się i wpadł pod nadjeżdżające auto. W wyniku tego zdarzenia mieszkaniec gminy Kcynia zmarł. Teraz sprawę tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśniają nakielscy policjanci pod nadzorem prokuratury.

Śmiertelny wypadek na drodze pomiędzy Kcynią a Szubinem. Nie żyje 55-letni mężczyzna

Zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem pieszego i auta osobowego na trasie Kcynia-Szubin dyżurny nakielskiej komendy otrzymał w minioną sobotę (9.01.21) o 18.00.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, 55-letni mieszkaniec gminy Kcynia, idąc drogą w kierunku Szubina, z niewyjaśnionych przyczyn zatoczył się na jezdnię bezpośrednio pod nadjeżdżającego mercedesa. W wyniku zdarzenia pieszy poniósł śmierć na miejscu. Kierujący samochodem był trzeźwy.

Zobacz: Pogrzeb 14-letniej Kseni. „Nie bójcie się płakać”. Zginęła jadąc do McDonalda [ZDJĘCIA]

- Postępowanie w sprawie tego tragicznego wypadku prowadzą, pod nadzorem prokuratury, policjanci z nakielskiego wydziału kryminalnego - mówi mł. asp. Zofia Wrzeszcz p.o. Oficera Prasowego KPP Nakło nad Notecią.

Policja apeluje wzmożoną ostrożność na drogach

Nakielska policja apeluje, abyśmy, poruszając się po drogach, pamiętali o tym, by być widocznym dla innych. Jednocześnie przypomina, że pieszy poruszający się po drodze, po zmierzchu, poza obszarem zabudowanym ma obowiązek używać elementów odblaskowych w taki sposób, aby być zauważalnym dla innych uczestników ruchu drogowego. Wyjątkiem jest sytuacja, w której poruszamy się po drodze przeznaczonej jedynie dla pieszych lub po chodniku.

Sprawdź: Trwają poszukiwania dwojga nastolatków z Bydgoszczy! Gdzie są Agata i Kacper?!

Zablokowana ulica Chodkiewicza w Bydgoszczy