Wyszedł z domu i zniknął bez śladu! Co się stało z 34-letnim Dawidem?

i

Autor: KMP Grudziądz Wyszedł z domu i zniknął bez śladu! Co się stało z 34-letnim Dawidem?

Wyszedł z domu i zniknął bez śladu! Co się stało z 34-letnim Dawidem?

2022-05-31 11:46

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu prowadzą intensywna poszukiwania Dawida Kucięby. - Mężczyzna ostatni raz był widziany w czwartek, 19 maja 2022 roku. Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które w ostatnim czasie widziały 34-latka - apelują mundurowi.

Kujawsko-pomorskie: Wyszedł z domu i zniknął bez śladu! Co się stało z 34-letnim Dawidem?

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują mieszkańca Grudziądza Dawida Kuciębę. - 34-latek w dniu 19 maja 2022 r. wyszedł z miejsca zamieszkania na ul. Grunwaldzkiej i do dnia dzisiejszego nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Funkcjonariusze apelują do osób, które widziały zaginionego lub posiadają informację o miejscu jego przebywania o pilny kontakt - wyjaśnia rzecznik tamtejszej policji.

Czytaj także: Nie żyje 39-letni policjant z Grudziądza! Zostawił żonę i synów

Rysopis:

  • wiek z wyglądu na 30 lat,
  • wzrost ok. 170 cm,
  • szczupła budowa ciała,
  • włosy blond proste krótkie,
  • oczy koloru niebieskiego,
  • uszy normalne, nos prosty.

Zaginiony ubrany był w ciemną bluzę z kapturem, ciemne spodnie robocze oraz buty robocze. Posiadał przy sobie plecak koloru czarnego.

Zaginiony mieszkaniec Grudziądza

i

Autor: KMP Grudziądz

W przypadku napotkania zaginionego proszę poinformować najbliższą jednostkę policji lub dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 221/222. Informacje można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji KMP w Grudziądzu tel. 47 7545 351 lub pod numer alarmowy 112.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Zaginięcie 2,5-letniego Huberta spod Koszalina
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE