Awaryjne lądowanie na stadionie! Niecodzienny gość na meczu w Elblągu [WIDEO]

2021-06-08 13:34
Awaryjne lądowanie na stadionie
Autor: WMZPN Awaryjne lądowanie na stadionie w Elblągu. Spadochroniarz przerwał mecz.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w weekend podczas meczu piłkarskiego w Elblągu (woj. warmińsko-mazurskie). Na murawie rywalizowali zawodnicy Olimpii II Elbląg i Pisy Barczewo. Spotkanie czwartoligowców przerwała wizyta niecodziennego gościa. Na stadionie awaryjnie lądował... spadochroniarz. Spotkanie na chwilę zostało przerwane. Na szczęście ani spadochroniarz ani zawodnicy nie ucierpieli w tym nietypowym zdarzeniu.

- O Jezu! - krzyknął jeden z obserwujących weekendowy mecz IV ligi na Warmii i Mazurach. W Elblągu rywalizowały ze sobą rezerwy miejscowej Olimpii oraz drużyna Pisy Barczewo. Nie był to jednak okrzyk zachwytu nad umiejętnościami piłkarzy, ale zdziwienie z powodu nietypowego gościa, który pojawił się na zielonej murawie.

Awaryjne lądowanie na stadionie w Elblągu. Spadochroniarz przerwał mecz

Czasami podczas meczów piłkarskich nagle na plac gry wbiegają żądni choćby chwilowej uwagi kibice, często biegnący za konkretnym zawodnikiem, aby zrobić sobie z nim zdjęcie. Czasami na boisko "wpraszają" się zwierzęta. Tym razem, w Elblągu mecz przerwała niespodziewana wizyta... spadochroniarza.

Wylądował on niemal na środku boiska. Nagranie z tego niecodziennego zdarzenia udostępnił w mediach społecznościowych Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej. Mecz na chwilę przerwano. Na szczęście nic nie stało się ani spadochroniarzowi, ani zawodnikom. 

Sebastian Mila: Myślę, że Paulo Sousa to "kumaty" selekcjoner