Tak wygląda życie w izolacji! Nie uwierzycie, co mistrz świata robi na kwarantannie! [WIDEO]

2020-10-19 14:25
Damian Schulz
Autor: Katarzyna Zaremba Damian Schulz

Co robić, kiedy trafimy na kwarantannę? Można nadrabiać seriale i książki, dłużej spać lub... karmić gołębie. Jak to możliwe? Obejrzyjcie nagranie, na którym siatkarski mistrz świata Damian Schulz udowadnia, że można! Ludzka kreatywność nie zna granic!

Reprezentant Polski zakażony koronawirusem. Wojciech Żaliński z pozytywnym wynikiem badań

Przez wiele tygodni siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn dzielnie walczyli z epidemią koronawirusa. Żaden zawodnik nie został zakażony. Niestety dla całej drużyny i jej fanów, pozytywny wynik testu laboratoryjnego otrzymał w sobotę (17 października) Wojciech Żaliński. Przyjmujący, w przeszłości reprezentant Polski, przebywa obecnie w domowej izolacji, podobnie jak reszta drużyny i sztabu szkoleniowego. Jak poinformował akademicki klub, zawodnik zgodził się na publiczne udostępnieni danych.

Wojciech Żaliński zakażony koronawirusem
Autor: Indykpol AZS Olsztyn Wojciech Żaliński, siatkarz Indykpolu AZS Olsztyn, jest zakażony koronawirusem. Drużyna przebywa na kwarantannie.

Jak przebiega kwarantanna u siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn? Klub podzielił się tą ciekawostką ze swoimi kibicami, udostępniając filmik, na którym Damian Schulz, aktualny mistrz świata... karmi gołębie. Jak to możliwe? Zobaczcie sami:

Mistrz świata karmi gołębie na kwarantannie

Indykpol AZS Olsztyn na kwarantannie. Kiedy akademicy wrócą do gry?

Niestety, w najbliższym czasie kibice Indykpolu AZS częściej będą oglądać swoich ulubieńców w tego typu filmach niż na boisku. Akademicy z Olsztyna poprosili władze Polskiej Ligi Siatkówki o przełożenie spotkań z PGE Skrą Bełchatów i Jastrzębskim Węglem, planowanymi na 19 i 25 października. Nie wiadomo również, kiedy AZS wróci do treningów. Obecnie siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zajmują 10. miejsce w tabeli PlusLigi z dorobkiem 6. punktów zdobytych w 6. meczach. Akademicy 2 mecze wygrali, a 4 przegrali.

Damian Schulz
Autor: Indykpol AZS Olsztyn Damian Schulz nagrał filmik, w jaki sposób spędza kwarantannę.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE