Morze łez nad trumnami

Braniewo: Pogrzeb Piotra W. i jego rodziny. Ostatnie pożegnanie ofiar makabrycznego wypadku na S22

2022-08-13 14:40

Piotr, Katarzyna i ich maleńki synek, Staś – zginęli na miejscu w makabrycznym wypadku pod Elblągiem. Do tragedii doszło w niedzielę (7.08) miejscowości Kamiennik Wielki na S22. W sobotę, 13 sierpnia – całą trójkę żegna tłum zrozpaczonych żałobników: rodzina, bliscy, przyjaciele. Ostatnie pożegnanie Piotra W., młodego piłkarza klubu MKS Zatoka Braniewo, jego żony i synka w Braniewie (woj. warmińsko-mazurskie).

Obok tej tragedii nie sposób przejść obojętnie. Niemal cała rodzina zginęła w makabrycznym wypadku. Przeżyła tylko maleńka, niespełna 2-letnia Marysia. Nigdy już jednak nie znajdzie ukojenia w czułych ramionach rodziców. Nigdy już nie pobawi się ze starszym braciszkiem. Piotr, Katarzyna i Staś zginęli w przerażającym wypadku na S22. W sobotę (13.08) o godz. 14.00 w Bazylice Mniejszej pw. św. Katarzyny w Braniewie rozpoczął się pogrzeb zabitej rodziny.

Braniewo: Zginął razem z żoną i synkiem. Pogrzeb Piotra W. i jego rodziny

Piotr W. za życia zaskarbił sobie sympatię wielu osób, a dziś, każda z nich ociera z oczu żałobną łzę. Młody piłkarz zginął wraz z żoną i synkiem w makabrycznym wypadku na S22 w niedzielę (7.08). W sobotę (13.08) żegnają ich najbliżsi.

Piotr W., jego żona Katarzyna i ich synek, Staś, zginęli w niedzielę (7.08) na drodze S22 pod Elblągiem, w miejscowości Kamiennik Wielki. Okoliczności tragedii bada policja i prokuratura.

W wyniku wypadku życie stracił 21-letni kierowca volkswagena oraz jadące w drugim aucie małżeństwo w wieku 32 lat z 4-letnim synem. Przeżyła tylko Marysia, niespełna 2-letnia córka małżeństwa W. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.