Elbląg: Na widok policyjnego radiowozu zaczęli wyrzucać skręty przez okno!

2020-06-02 9:05
Elbląg: Na widok policji wyrzucali skręty przez okno!
Autor: KMP w Elblągu Elbląg: Na widok policji wyrzucali skręty przez okno!

Policjanci z Elbląga postanowili skontrolować stojący na parkingu samochód, w którym siedziało kilku młodych mężczyzn. Na widok radiowozu przez okno zaczęli wyrzucać papierowe zawiniątka. Można było się domyślić, co zawierały.

Policjanci, którzy patrolujący ulice Elbląga dokonują czasem prewencyjnych kontroli, gdy mają uzasadnione podejrzenia co do kierowców lub pasażerów. Tak było i w tym przypadku. Funkcjonariusze przejeżdżali przez parking przy ul. Wiejskiej na którym stało z auto, a w nim kilku młodych mężczyzn.

Kontrola była jak najbardziej uzasadniona. Policjanci zauważyli bowiem, że gdy pasażerowie zaparkowanego samochodu zobaczyli nadjeżdżający radiowóz przez opuszczone szyby zaczęli wyrzucać specyficznie wyglądające papierowe zawiniątka. Domyślali się, co może być na rzeczy.

W zaparkowanym Oplu siedziało pięciu młodych mężczyzn w wieku od 21 do 23 lat. Wyrzucane papierowe zawiniątka to oczywiście skręty zawierające marihuanę. Aby się upewnić policjanci sprawdzili susz testerem narkotykowym.

ZOBACZ >> Amazon walczy z epidemią na wiele sposobów. Firma pomaga pracownikom, lekarzom i nie tylko!

Cała piątka mężczyzn resztę wieczoru spędziła w policyjnym areszcie. Do posiadania środków odurzających, które znaleźli policjanci przyznał się tylko 22-latek. Za ich posiadanie prawo przewiduje karę do 3 lat więzienia.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express kliknij TUTAJ.

Super Raport 1 VI (goście: Bosak, Gardias)