HORROR pod Braniewem! Kierowca spłonął żywcem w samochodzie! Wjechał na zamknięty most!

2020-07-29 8:51 SCH
Wypadek na odcinku Braniewo - Frombork.
Autor: PSP Braniewo Tragiczny wypadek na odcinku Braniewo - Frombork (woj. warmińsko-mazurskie). Nie żyje 27-letni kierowca.

Tragiczny wypadek na odcinku Braniewo - Frombork (woj. warmińsko-mazurskie)! Nie żyje 27-letni kierowca, który według ustaleń policji, uderzył samochodem w konstrukcję mostu. Pojazd spłonął. Policja i prokuratura ustala szczegóły śmiertelnego zdarzenia, do którego doszło w środę (29 lipca) ok. godz. 3.

Śmiertelny wypadek samochodowy w warmińsko-mazurskim. Na zamkniętym z powodu remontu odcinku drogi wojewódzkiej nr 504 Braniewo - Frombork, zginął 27-letni kierowca. W środę (29 lipca) po godz. 3 strażacy otrzymali zgłoszenie, że na moście budowanym nad rzeką Bauda. Zgłaszający relacjonował, że płonie "jakieś urządzenie".

Kiedy służby dotarły na miejsce, okazało się, że płonie samochód osobowy, który uderzył w betonową konstrukcję mostu. Pojazd spłonął. W środku był 27-letni kierowca, mieszkaniec powiatu braniewskiego. Młody mężczyzna jechał sam. Przyczyny i okoliczności zdarzenia na miejscu wypadku ustala prokurator, biegły z zakresu ruchu drogowego i technik kryminalistyki.

Krzysztof Bosak - najlepsze momenty Expressu Biedrzyckiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.