Multikino w Elblągu ponownie otwiera swoje sale! Kiedy obejrzymy film na wielkim ekranie?

2020-07-29 19:32 Krzysztof Wójcik
Multikino ponownie otwarte! Kiedy z powrotem pójdziemy do elbląskiego kina?
Autor: Pixabay Multikino ponownie otwarte! Kiedy z powrotem pójdziemy do elbląskiego kina?

Już w najbliższy piątek (31 lipca) ponownie otwarte zostanie Multikino w Elblągu! Właśnie wtedy odbędą się pierwsze seanse filmowe. Co zobaczymy na wielkim ekranie? Szykują się, zarówno seanse premierowe, jak i przedpremierowe. Przywrócenie pełnego funkcjonowania elbląskiego Multikina obwarowane będzie jednak nowym rygorem sanitarnym.

Elbląskie Multikino ponownie otwarte!

Multikino w Elblągu wznawia działalność po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Ponowne otwarcie zaplanowane jest na najbliższy piątek (31 lipca). Jakie filmy obejrzymy? Multikino zapewnia, że będziemy mogli wybierać spośród wielu tytułów, wśród których znajdą się również te przedpremierowe!

Multikino w Elblągu – repertuar 31.07.2020 r.

Na wielkim ekranie zobaczymy przede wszystkim thriller „Nieobliczalny” oraz znakomity film akcji „Polowanie”. Multikino poleca również dobry obyczaj „Jak być dobrą żoną” i pełną humoru komedię „Na noże”. Z całą rodziną natomiast pójdziemy na film „Sonic. Szybki jak błyskawica”, który nadal będzie wyświetlany.

Nie zabraknie również projekcji dla dzieci! Multikino na początek oferuje filmy animowane takie jak „Gru, Dru i minionki”, „Naprzód”, „Scooby-Doo” oraz „Turu. W pogoni za sławą”. Już pierwszego dnia otwarcia kina wznowione będą także seanse dla najmłodszych, czyli lubiane „Poranki”. W ich ramach nasze pociechy obejrzą m.in. „Psi patrol” i „L.O.L. Suprise na wielkim ekranie”.

Nowe wytyczne sanitarne dla widzów

Obsługa kina została wyposażona w przyłbice, w holu oraz w toaletach zamontowano dozowniki z płynem antybakteryjnym, a całe kino posiada szereg specjalnych oznaczeń, które pomogą zachować bezpieczny odstęp od innych osób. Cały obiekt jest także regularnie sprzątani, a najbardziej narażone na dotyk powierzchnie dezynfekowane.

Zgodnie z zaleceniami sanitarnymi widzowie przebywający na terenie kina muszą mieć zasłonięte usta oraz nos. Zajmując miejsce w salach kinowych, będziemy musieli zachować bezpieczny odstępu od innych osób. Ten obowiązek nie dotyczy jednak opiekuna osoby niepełnosprawnej lub dziecka poniżej 13 lat oraz osób wspólnie zamieszkujących.

Za bilety możemy zapłacić bezgotówkowo i należy zaznaczyć, że jest to preferowana forma płatności. Wejściówki można także kupić online przez stronę internetową lub aplikację mobilną Multikina.

Przed rozpoczęciem seansu oraz po jego zakończeniu, pracownicy kina będą informować widzów o obowiązujących zasadach sanitarnych.

Super Raport 24 VII (goście: Adam Struzik, Renata Mieńkowska-Norkiene)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.