Samozwańczy kierowca podbijał elbląskie drogi! Nie zauważył, że jedzie za nim straż miejska!

2020-07-28 16:34 Krzysztof Wójcik
Popełniał wykroczenia drogowe na oczach strażników miejskich! Interweniowała policja z Elbląga!
Autor: Straż Miejska w Elblągu Popełniał wykroczenia drogowe na oczach strażników miejskich! Interweniowała policja z Elbląga!

W sobotę (25 lipca) na elbląskiej starówce rozegrała się nietypowa scena. Poruszający się samochodem osobowym mężczyzna, popełniał wykroczenia drogowe w czasie kiedy jechali za nim funkcjonariusze Straży Miejskiej. Szybko okazało się, że kierujący nie ma prawa jazdy!

W sobotę (25 lipca) strażnicy miejscy z Elblągu zauważyli pojazd, który poruszał się wzdłuż ul. Stary Rynek. Obowiązuje zakaz ruchu w obu kierunkach, co zwróciło uwagę funkcjonariuszy. Kierujący miał wyjątkowego pecha, ponieważ popełniał wykroczenia drogowe nie wiedząc, że tuż za nim jedzie radiowóz.

Pojazd został zatrzymany do kontroli. Wtedy kierujący pojazdem po raz kolejny zaskoczył interweniujących funkcjonariuszy. Oznajmił, że nie posiada prawa jazdy, a w trakcie trakcie prowadzonych czynności, mężczyzna poinformował również, że posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Okazało się, że prawa jazdy nigdy nie zrobił.

Strażnicy wezwali na miejsce patrol policji, który przeprowadził resztę czynności wobec samozwańczego kierowcy.

Super Raport 23 VII (Goście: Paweł Szefernaker - wiceminister spraw wewnętrznych i administracji oraz Piotr Zgorzelski - wicemarszałek Sejmu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.