To HISTORYCZNY wynik! Młodzież z Elbląga wraca z mistrzostw siatkówki plażowej!

2020-07-30 17:14 Krzysztof Wójcik
Reprezentanci IKS „Atak” zajęli V miejsce na Finale Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Młodzików!
Autor: Pixabay Reprezentanci IKS „Atak” zajęli V miejsce na Finale Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Młodzików!

Członkowie Integracyjnego Klubu Sportowego „Atak” zdobyli V miejsce na Finale Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Młodzików! Oskar Woźny i Kamil Dobosz powrócili z rozgrywek, rozsławiając nie tylko IKS „Atak”, ale także cały Elbląg!

Finał Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Młodzików odbył się w Obornikach Śląskich w dniach 26-27 lipca. W zawodach brało w nich udział 16 najlepszych par z całej Polski wyłonionych poprzez szereg kwalifikacji.

Oskar Woźny i Kamil Dobosz z Integracyjnego Klubu Sportowego „Atak” zdobyli V miejsce. To niewątpliwie najlepszy wynik w historii elbląskiej młodzieżowej siatkówki plażowej!

– Myślę, że to 5 miejsce w Polsce możemy uznać za rewelacyjny wynik, który wynagradza nam 3 miesiące ciężkiej pracy na treningach. Na pewno zostaje mały niedosyt, bo zabrakło nam bardzo niewiele, aby włączyć się do walki o medale. Niemniej jednak chłopcy poczynili ogromny progres w tym sezonie, mogę stwierdzić, że jestem dumny z ich postawy w turnieju docelowym jak i podczas całego sezonu plażowego – mówił trener Dawid Woźny Sukcesy Kamila i Oskara.

To nie jedyne osiągnięcia utalentowanej dwójki! W tym sezonie chłopcy mają za sobą także Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego, gdzie zdobyli brązowy medal oraz Finały Mistrzostw Polski, na których zajęli 5 miejsce.

Ruszyła misja na marsa. Łazik ma znaleźć ślady życia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.