To widowisko zmrozi krew w żyłach elblążanom! Niesamowite pokazy najlepszych kaskaderów!

2020-08-07 18:35 Krzysztof Wójcik
Pokazy kaskaderskie w Elblągu! To widowisko mrozi krew w żyłach!
Autor: Pixabay Pokazy kaskaderskie w Elblągu! To widowisko mrozi krew w żyłach!

Jak poinformował Elbląski Dziennik Internetowy info.elblag.pl, już w tę niedzielę (9 sierpnia) w Elblągu odbędą się niezapomniane pokazy wyczynów kaskaderskich. Masz mocne nerwy? Kręcą cię widowiskowe kraksy i mnóstwo ognia? Koniecznie musisz to zobaczyć!

Elbląski Dziennik Internetowy info.elblag.pl przypomina, że już w najbliższą niedzielę (9 sierpnia) w naszym mieście odbędą się zapierające dech w piersiach pokazy najlepszych europejskich kaskaderów.

– Po bardzo udanym sezonie 2019 czas na kolejną dawkę emocji w 2020! – czytamy w Elbląskim Dzienniku Internetowym info.elblag.pl. – Impreza na otwartym powietrzu, ogromna dawka pozytywnej, muzycznej energii w efektownym świetle z elementami pirotechnicznymi.

To z pewnością pokaz dla widzów o mocnych nerwach! W niezwykłym widowisku zobaczymy przede wszystkim inscenizację rozmaitych stłuczek i kraks samochodowych! Atmosferę dodatkowo podgrzeje ogień, którego organizatorzy nie będą oszczędzać.

Co zobaczymy na pokazach?

To przede wszystkim pokazy driftu, kontrolowane wypadki, przejazdy przez ścianę ognia z człowiekiem na masce oraz jazda na bocznych kołach! Będą także najniebezpieczniejsze i największe pojazdy, które zna zapewne każdy fan spalonej gumy – monster trucki! Czy coś jeszcze? Koniecznie musicie przekonać się sami!

Pokazy kaskaderskie odbędą się na parkingach Elzam Marketu przy alei Grunwaldzkiej. Rozpoczęcie imprezy planowane jest na 20:00. Bilety można nabyć w kasach bezpośrednio przed wydarzeniem.

Więcej informacji w Elbląskim Dzienniku Internetowym info.elblag.pl.

Patryk jednak nie zaginął! Wyjaśniono zagadkę zaginięcia sprzed 11 lat

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.