Przekop Mierzei Wiślanej: Obok placu budowy powstał punkt widokowy dla turystów!

2020-08-07 17:31 Krzysztof Wójcik
Przekop Mierzei Wiślanej: Powstaje punkt widokowy przy placu budowy!
Autor: Pixabay Przekop Mierzei Wiślanej: Powstaje punkt widokowy przy placu budowy!

Jak poinformowali redaktorzy z Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl, przy przekopie Mierzei Wiślanej powstał punkt widokowy, z którego obserwować można trwające prace. Okazuje się również, że wiele osób jest żywo zainteresowanych tą ogromną inwestycją! Gdzie znajduje się stanowisko do „podglądania” pracowników? Sprawdź!

Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl poinformowała o ciekawym pomyśle Urzędu Morskiego w Gdyni. Okazuje się bowiem, że tuż przy placu budowy powstaje punkt widokowy! Zlokalizowany jest w odległości kilkuset metrów od prowadzącej do Krynicy Morskiej drogi wojewódzkiej 501.

Obok tej samej drogi z inicjatywy Nadleśnictwa Elbląg powstał również parking specjalnie dla odwiedzających mierzeję turystów.

– Z parkingu wystarczy przejść na drugą stronę drogi, by po kolejnych kilkuset metrach, podążając za znakami, dostać się do punktu widokowego, na którym znajdują się także tablice informacyjne na temat inwestycji – czytamy w Elbląskiej Gazecie Internetowej portEl.pl

Aktualnie turyści z całej Polski chętnie odwiedzają Mierzeję Wiślaną, nie tylko aby na własne oczy zobaczyć kontrowersyjny przekop, ale także, żeby, korzystając z letniego sezonu, wypocząć nad polskim morzem oraz Zalewem Wiślanym.

Punkt widokowy przy placu budowy powstał przy współpracy Urzędu Morskiego w Gdyni oraz wykonawcy tej potężnej inwestycji.

We Wrocławskim zoo urodziły się dwa małe GNU Białobrode

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.