Zmarł Marcin Radtke, komendant powiatowy policji w Iławie. Kiedy pogrzeb?

2020-09-28 14:27 SCH
Kościół pw. Przemienienia Pańskiego w Iławie
Autor: Wikipedia Commons Nie żyje komendant powiatowy iławskiej policji Marcin Radtke. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Iławie.

W wieku 44 lat zmarł Marcin Radtke, komendant powiatowy policji w Iławie. Zaledwie kilka tygodni przed śmiercią objął to stanowisko. Wiadomo już, kiedy odbędzie się pogrzeb zmarłego policjanta.

Jak informuje Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie, ceremonia pogrzebowa z udziałem najbliższych odbędzie się w środę (30 września) o godz. 15 w Kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Iławie przy ul. Kościelnej 1. Urna z prochami zmarłego spocznie na Cmentarzu Komunalnym w Iławie przy ul. Piaskowej 13.

Zmarł Marcin Radtke. Komendant policji w Iławie miał 44 lata

Mł. insp. Marcin Radtke zmarł nagle. Przebywając w domu, komendant nagle zasłabł. Zmarł pomimo podjętej akcji reanimacyjnej. Miał zaledwie 44 lata. Policjantem był od 2001 roku. Na początku września, zaledwie trzy tygodnie przed śmiercią, objął obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Iławie. Wcześniej był naczelnikiem Wydziału Wywiadu Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, a zanim tam trafił, pracował w Laboratorium Kryminalistycznym Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy a następnie w Sekcji ds. Europolu Wydziału Koordynacji Międzynarodowej Wymiany Informacji Biura Międzynarodowej Współpracy Policji Komendy Głównej Policji.

Super Raport 28.09 ( wiceminister aktywów państwowych Artur Soboń oraz Marcin Kierwiński z PO)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.