Angielska komedia wieczorową porą na Scenie Letniej w Gorzowie

2020-08-02 14:15 Kły
gorzów scena letnia
Autor: materiały teatru Osterwy Gorzów Scena Letnia w ubiegłym roku.

W niedzielę (2.08) widzowie będą mogli się pośmiać. To pierwszy weekend w ramach Festiwalu Teatrów Ogródkowych. Bezpłatna atrakcja ruszyła z poślizgiem z powodu koronawirusa.

Teatr im. Osterwy pokaże sztukę pt. "Żona potrzebna od zaraz". Humor, uszczypliwości, nagłe zwroty akcji. Co jest gorszego od posiadania żony?... jej brak!

- Zapotrzebowanie publiczności jest na sztuki lekkie, na takie podczas, których widzowie mogą zapomnieć na dwie godziny o problemach życiowych. Śmiech to zdrowie. Lubię jak publiczność dobrze się bawi - mówi Zdzisław Derebecki, reżyser spektaklu.

Przedstawienie o godz. 20.30, wstęp wolny. Jednak z powodu pandemii obowiązują pewne zasady. Wpuszczonych zostanie maksymalnie 150 osób. Widzowie muszą mieć maseczki, na miejscu dostępne będą płyny dezynfekujące. Krzesła rozstawione są w odpowiednich odstępach.

Przypomnijmy- Scena Letnia w tym roku ruszyła z opóźnieniem- zamiast w lipcu, w sierpniu. Do końca wakacji w weekendy darmowe spektakle dla dzieci i dorosłych. Wystąpią także znani aktorzy- Katarzyna Jamróz, Artur Barciś i Hanna Śleszyńska.