Martyniuk i Rodowicz razem na scenie w Gorzowie!

2020-08-01 20:32 Kły
Gorzów Zenek
Autor: se.pl/You Toube/screen Zenon Martyniuk

Takiego muzycznego duetu jeszcze nie było. Publiczność zobaczy ich 13 września w amfiteatrze. Bilety można kupować przez internet. Z kolei w niedzielę (2.08) disco i popowe dźwięki.

Zenon Martyniuk i Maryla Rodowicz dadzą czadu i rozbawią widzów swoimi przebojami. To ma być show na Muzyczne Zakończenie Lata. Dotychczas gorzowianie na koniec wakacji bawili się na imprezie Koniec Lata Party. Przez pandemię wydarzenie zostało odwołane. Jednak koncert królowej polskiej muzyki popularnej i króla disco polo powinien pocieszyć mieszkańców. Odbędzie się 13 września o godz. 19, bilety na stronie www.eventim.pl

Gorzów Cleo
Autor: Telemagazyn/wikipedia.pl Cleo zaśpiewa w Gorzowie.

Zanim wyjątkowy duet, to już w niedzielny wieczór (2.08) gwiazdy muzyki disco i pop. W gorzowskim amfiteatrze Wakacyjna Trasa Dwójki i największe hity takich artystów i zespołów jak : Cleo, Gromee, Łzy, Blue Cafe i Golec uOrkiestra. Zaśpiewają także m.in Piękni u Młodzi czy Andre.

Wejście jest bezpłatne, ale należy zarezerwować zaproszenie na stronie worldmedia.pl  Koncert w niedzielę o godz. 20 w gorzowskim amfiteatrze przy ul. Drzymały. Impreza będzie transmitowana w telewizji.