ZMIANY w ruchu na Chrobrego oraz Drzymały w Gorzowie [ZDJĘCIA]

2020-07-31 17:07 Kły
Gorzów Borowskiego1
Autor: SG Borowskiego będzie zamknięta dla ruchu.

Uwaga kierowcy szykują się kolejne utrudnienia na gorzowskich ulicach. Jedne związane są z remontem drogi a drugie z organizacją imprezy. Niełatwo jeździ się po Gorzowie, ale o wszystkim informują znaki, na które trzeba patrzeć.

Pierwsze zmiany w organizacji ruchu od soboty (1.08). Związane są one z remontem ul. Chrobrego. Wykonawca zamknie skrzyżowanie ulic Chrobrego, Mieszka I i Borowskiego. W ich obrębie będą wykonywane kolejne roboty. Ul. Borowskiego na odcinku od Armii Polskiej do Mieszka I oraz od Dąbrowskiego będzie niedostępna dla kierowców.

Kolejna ważna informacja dotyczy jednokierunkowej ul. Łokietka. Odwrócony zostanie na niej ruch czyli będziemy jeździć w drugą stronę niż dotychczas - od Dąbrowskiego w kierunku Chrobrego i do skrzyżowania z Armii Polskiej. Jak długo potrwa taki stan rzeczy nie wiadomo. Zmotoryzowani proszeni są o czytanie znaków drogowych i niejeżdżenie na pamięć.

Gorzów Borowskiego2
Autor: SG Praca wre na ul. Chrobrego.

Z kolei chwilowe, bo weekendowe utrudnienia na ul. Drzymały. Nie przejedziemy nią od sobotniego poranka (1.08) od godz. 9 do poniedziałkowej nocy (3.08) do godz. 2. Chodzi o fragment od 30 Stycznia do Borowskiego. Tym razem problemy nie są związane z remontem, a z... imprezą. W niedzielę (2.08) w gorzowskim amfiteatrze muzyczne gwiazdy i  „Wakacyjna Trasa Dwójki”.